Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,
Wykop wygrał! Mój #rozowypasek średnio dwa razy na dobę mówi mi #usunkonto a tu się okazuje, że jak trwoga to do Mireczków :D
Otóż - Różowy jest w trakcie tworzenia małej pracy (jak już powstanie - poznacie efekty, bo temat jest od czasu do czasu wałkowany na Wykopie), a obecnie jest na etapie zbierania ankiet, na której ta praca będzie oparta.
Praca dotyczyć będzie OCENY PODSTAWOWEJ WIEDZY ORAZ OPINII O SZCZEPIENIACH OCHRONNYCH DZIECI.

W związku z tym - poszukuję WYKOPOWYCH RODZICÓW - taki jest warunek. Oczywiście do dyskusji zapraszamy wszystkich, ale ideą ankiety jest to, żeby wzięli w niej udział ci, którzy mają już swoją małą pociechę / pociechy ;)
Praca zaplanowana jest tak, że mniej więcej 50% ankiet zebranych jest osobiście, teraz pracujemy nad drugą połową, którą chcemy zebrać w Internecie. I w związku z tym pytanie:

POMOŻECIE?


Proszę - Wykopowi Rodzice - dajcie znać w komentarzu, że jesteście chętni wziąć udział. Oczywiście pełna anonimowość ;)
Wykopowych nie-Rodziców, proszę zawołajcie Wykopowych Rodziców, jeśli o takich wiecie.
Ankietę wrzucę bądź rodzicom na priv, bądź w komentarzu jeśli uda się zebrać grupę.
Wynieśmy to w gorące :D Pokażmy Różowemu siłę Wykopu :)

Plusy dla każdego!!!!!

------------------------------------
Pozwolę sobie zawołać Wykopowych Rodziców, których kojarzę: @bslawek @lechwalesa
------------------------------------
I wołam @dob3k zgodnie z prośbą w poprzednim wpisie.

#kiciochpyta #szczepienia #medycyna #tatacontent #dzieci
Pobierz debustrol - Mirki i Mirabelki,
Wykop wygrał! Mój #rozowypasek średnio dwa razy na do...
źródło: comment_46scDbFAsQiw8GnyuQmTkTkLsYS1F4TH.jpg
  • 34