Wpis z mikrobloga

Mój tatełe uważa,że wszystko (dosłownie WSZYSTKO,nie ma wyjątku),co jest w internecie (zazwyczaj związane z arabami,cyganami i innymi grupami społecznymi,którzy to na filmikach kradną,biją innych,wyzywają itp) jest nieprawdą,jest sfałszowane.

Za to w kwestii telewizji uważa,że mówi ona całkowitą prawdę,bo,cytuję „przecież oni odpowiadają za to,co mówią,więc nie mogą powiedzieć nieprawdy,albo niecałkowitą prawdę".Uważa,że internet jest złym miejscem,jeżeli chodzi o szukanie prawdy o danym wydarzeniu,bo „każdy może tam wrzucić co chce.I to właśnie jest złe (ktoś powinien to kontrolować)".

Kupił sobie Telewizję cyfrową „Hade" z ok.250 kanałami,w tym HBO i Canal+.Ale nie! On ogląda CAŁY dzień TVN24 (nie muszę mówić,że wierzy we wszystko,co tam powiedzą i jest ślepo zapatrzony w ludzi typu Kuźniar,Olejnik-można powiedzieć,że są dla niego „autorytetami").Gdy wieczorem skończy oglądać TVN24,przechodzi na TVP (wiadomości),ewentualnie TVN (Fakty),a potem ogląda jakąś durnowatą komedię romantyczną,którą widział pierdylion razy.

Nie muszę chyba mówić,że pousuwał też HBO,Canal+ i inne programy,na których leciało coś ciekawego („Tam były same powtórki").Oczywiście,gdy chcę przełączyć na inny kanał,to od razu jest wnerwiony („dlaczego mi to przełączasz,ja to oglądałem") a później,jak mówię mu,że nie daje mi możliwości obejrzenia jakiegokolwiek innego kanału,to się wzbrania („Przecież ja ci nie zabraniam oglądać TV,możesz oglądać co chcesz")

#tyleprzegrac #lewackalogika #podludzie #januszetechnologii #bekazlewactwa #bekazpodludzi #tvn #tvn24 #propaganda #hbo #canalplus #jprdl #facepalm ##!$%@?
  • 12
@bart16: Tylko, że telewizja może być w 100% kontrolowana przez rząd (i najcześciej jest), a internet nie. Więc jeśli chodzi o szukanie prawdy to jednak internet jest lepszym miejscem.

Może da się mu to jeszcze jakoś wytłumaczyć.
@bart16: W pewnym wieku ludzie myślą nawet, że gdy zapuka ktoś do drzwi i chce podpisać jakąś umowę na prąd, to tak widocznie trzeba, bo to kiedyś było "państwowe". Albo narzekają że tyle ciężarówek po drogach jeździ, a zapomina że dzięki temu w sklepach można kupić co się chce. Nie tylko Ty tak masz, każdego kto współpracuje ze starszym pokoleniem to dotyczy.
@bart16: zakryj logo i pokaż "na telewizorze" wypowiedź #krul w całości z jakiejś tam wolnej TV (komputer->TV), a potem pokaż z TVN na jakiś temat np kobiety czy tam Hitler.

Poproś tateła aby zapisał za każdym razem na kartce jakie wnioski się nasuwają.

I potem czy widzi drobną różnicę, wtedy pokaż co było z czego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#jkm #bekaztvn #bekazcenzury