Wpis z mikrobloga

#gadu #gadugadu #gg #komunikator #nostalgia #oswiadczenie #historia #internet #gimbynieznajo
Pamiętacie takiego stwora jakim jest Gadu-Gadu? Ten legendarny komunikator który został zastąpiony przez Facebooka? Odpaliłem dzisiaj bo pisałem o reklamację do jednego ze sklepu i to dość szybkie rozwiązanie. Odpaliłem gg pierwszy raz od paru lat, wczytała mi się lista kontaktów i taka mnie nostalgia zaszła. Tyle osób, kiedyś zawsze średnio 20-30 dostepnych, teraz tylko jedna. Lista ludzi którzy powpisywani są jeszcze jakimiś starymi ksywkami czy czymś podobnym, części ludzi już nawet teraz nie kojarzę, parę osób już zmarło. Ehh.
Ten dźwięk kojarzy mi się z gimnazjum i początkami internetu, jak się poznawało ludzi. Wpisywało się wiek, miejscowość i ostro się z kimś pisało, poznałem tak mnóstwo osób :)
Neostrada 256kb/s na 11 komputerów w bloku, router który ścinał się po 4 razy na dzień, instalacja 800 zł, opłata miesięczna ponad 200 zł.
Strasznie miło wspominam te czasy. No i mistrzowska emotka
Ale nostalgia (,)
Krs90 - #gadu #gadugadu #gg #komunikator #nostalgia #oswiadczenie #historia #internet...
  • 24
  • Odpowiedz
@Krs90: Dziś tata kupił sobie nowego laptopa. Pokazuje mi, chwali się i prosi żebym sprawdził go i ocenił. Przeglądałem programy jakie sobie zainstalował no i było wśród nich GG. Też mnie nostalgia dopadła.
  • Odpowiedz