Wpis z mikrobloga

@chup: dlaczego "powinni"? Tzn. nie wiem, powinienem np. pomagać ludziom, otwierać drzwi kobietom, łapać złodziei itd. To są rzeczy które "powinno się" robić. Pomóż mi zrozumieć jak do tej listy dodałeś zapinanie innym kłódki na kolczykach... po prostu nie rozumiem logiki twoich przemyśleń i na razie zakładam, że jesteś po prostu zaszczutym nienawiścią, zakompleksionym idiotą... no ale mogę się mylić, to może wynikać po prostu z niezrozumienia i dlatego z góry
@ufik78:

to wyrzekanie się cywilizacji zachodniej

Nie przesadzajmy, moda się zmienia. Jestem prawie pewien, że o kobietach w spodniach też długo mówiono w podobnym tonie...

facynacja kulturą plemienną

Jest w tym coś złego? Niektórzy lubią "azjatyckie klimaty" i oglądają anime, pokój urządzają w tym stylu, chodzą na zajęcia jakiejś yogi czy innego karate, a tatuują sobie smoka... inni lubią afrykańskie mity, imponuje im pierwotność, oglądają Cejrowskiego i robią sobie tunele...

próba
@qtsms: nie nie jestem zakompleksiony i podoba mi sie wiele rzeczy jesli chodzi o 'dziwactwa` ale tuneli po prostu nie uznaje bo jak dla mnie to nie wyglada . I chetnie bym sam przypinal klodki.