Wpis z mikrobloga

Zobaczyłem, że znajomy na fb to polubił, przeczytałem i przeraziłem się. Nie ma własności prywatnej? Czyli mogę wejść do dowolnego domu i tam spać, zabrać telewizor, zabrać dowolny samochód i nim jeździć? Przeczytałem jeszcze kilka postów i się przeraziłem.
#socjalizm #komunizm #antifa #neuropa #kapitalizm #prawica #knp #korwin
Pobierz saja88 - Zobaczyłem, że znajomy na fb to polubił, przeczytałem i przeraziłem się. Nie...
źródło: comment_wTJtvkIoVmOF6UsGANomgR69lpjTnnm8.jpg
  • 24
@saja88: czyli antifa to biali cyganie. No i ładnie się przyznali do tego o co ich posądzałem przez lata - są zwykłymi złodziejami (bez obrazy dla pracujących Romów, wiem że ich mało, ale paru widziałem).

Jakkolwiek by sobie mord nie wycierali ideologią i hasłami o równości ostatecznie i tak chodzi im o przywłaszczanie sobie czyjegoś mienia. I wtedy dopiero zobaczycie jak wygląda "brak własności" bo gdy zamiast żreć kiełki dostaną dostęp
@saja88: W zasadzie zabawne jest to, że ludzie którzy (mówiąc stereotypowo) nie pracują i nie maja żadnego wkładu w gospodarkę, są przeciwko "systemowi", a chcą dzielić i rozdawać rzeczy na które nie zapracowali. Zachowują się jak typowi #podludzie w MOPSIe.
Nie ma własności prywatnej? Czyli mogę wejść do dowolnego domu i tam spać, zabrać telewizor, zabrać dowolny samochód i nim jeździć?


@saja88: To trollkonto, ale nie na tym polega brak własności prywatnej. Jest różnica między własnością prywatną, a osobistą