Wpis z mikrobloga

Jestem zniesmaczony ciągłymi komentarzami nt. Kamdza - a to, że zasłużył na bana "bo ja tam chyba gdzieś słyszałem, że kogoś obrażał czy coś nie wiem chyba ktoś gdzieś to mówił prawdopodobnie" albo, że Kamdz jest nieśmieszny. No ludzie, jak dla Was pojęcie przedniego humoru to jest jak Dżoni Nokswil pierdzi komuś w oko albo Bam Margaryna przewraca się na ryj jadąc na deskorolce, to faktycznie nie jest śmieszny, bo jego wysublimowane żarty są dla elity.

Tutaj taka historia odnośnie poczucia humoru Kamdza. Byliśmy kiedyś w Stanach na prawdziwym wrestlingu. Kamdz popijał sobie podawane drogie piwo, kupione na miejscu, nie tam wniesione ze sobą jak jakaś chołota, co kupiła w Tesco. I tak po kilku kubeczkach mówi, że te wrestlerzy to są pipy i on by ich rozniósł. Jeszcze kilka kubeczków piwka dalej stwierdził, że chyba wejdzie na ring i pokaże im jak wygląda prawdziwy dzik, a nie jakieś tam pozerzy z mułami napchanymi syntholem, co w siłowni się podciągnąć na drążku nie umieją. Jak powiedział, tak zrobił. Wielki człowiek.

MODERANCJO, UWOLNIJCIE NAM KAMDZA! ON JEST NIEWINNY!

#ruchoporukamdza #heheszki #coolstory #gif
Pobierz Rimfire - Jestem zniesmaczony ciągłymi komentarzami nt. Kamdza - a to, że zasłużył na...
źródło: comment_xYJjMK6M2SJOytf1kjwY7ExW7QwZQ8uM.gif
  • 21
@biczplis: Colega nie rozumie. Masz tagi odpowiednie do treści. Nie spamuję. Tobie się nie podoba treść. Twój problem.

Z kolei tag, i to nasz, który założył @STA1KERpl jest nagminnie spamowany bólem dupy od osób, które najwyraźniej nie lubią Kamdza. Czy ja o to robię wielkie halo? Nie.

Gdyby był gif z króliczkiem, a Ty zablokowałeś tag #kroliki, też byś robił o to awanturę? To jest śmieszne.