Wpis z mikrobloga

@Enzo_Molinari: Miałem ją kiedyś na sobie w skalniku. Nie brałbym, to bardziej niż kurtka wygląda na taką pelerynkę przeciwdeszczową. Tak naprawdę jest to tylko tkanina zewnętrzna, membrana ii siateczka, nic więcej. Na pewno nie jest to typowy, techniczny "azbest"
@Enzo_Molinari: NIe ma czegoś takiego jak "trzywarstwowa". Ubieranie sie w góry polega na ubieraniu się na cebulkę :P. Koszulka, polar / power stretch, SoftShell / HardShell/, Puch / Primaloft.
@Enzo_Molinari: To już zależy do czego potrzebujesz. W sumie to fajne toto założyć na puchówkę jakby złapał cię deszcz ew na soft. Ja do takich zastosowań mam Marmota #!$%@? który jest jakiś taki... Miększy, nie wiem jak to ująć... Nie jest taki brezentowo-foliowy tylko bardziej materiał. No ale tam nie Gore tylko jakaś ichnia "nanopro" . wracajac do laminatów to ten berghaus to klasyczny dwulaminat z podszewką z siatki, nic nie
@Enzo_Molinari: Czasami jest koncowka serii, albo z minimalnymi wadami. Material gdzies zaciagniety, brak gumowej zaczepki na suwaku zamka, brak zawleczki na sciagaczu i wtedy jest taka cena. |Z punktu widzenia uzytkownika nie ma roznicy. Ja tak nabylem kurtki Jacka Wolfskina dla calej rodziny po 300 zl za sztuke wlasnie z takiej serii.