Wpis z mikrobloga

@Dandsi: Przejście z andka na WP to jak przechodzenie z PC na konsolę. Wiadomo konsola jest dla dzieci, ORAZ ludzi co nie chcą się niczym martwić - ma działać i tyle.Ci co przechodzą z kompa za 300 zł na konsolę widzą niesamowitą różnicę. Ci co przechodzą z kompa za 2k, nie widzą różnicy, a ci z 3k+ to widzą ogromny spadek. Już nie mówiąc o możliwościach konfiguracji, gierkach, programach itd itd.
@MamCieNaHita: #!$%@? go po pijaku. Teraz nie chciałem wydawać wiele i za 450cbl nie znalazł bym niczego choćby zbliżonego do wp w którym urzeka mnie piękny design zajebista navi i wiele innych.
@fre4k: Nawet udało mi się go przez przypadek będąc w stanie upojenia upuścić pod nadjeżdżający samochód... Na szczęście był w 'skarpecie' i tylko szklany tył popękał, a tak dalej działa bez zarzutu. Nie ma to jak ludzie widzący lagi w N4 i N5 jednocześnie uważając, że najnowszy ios na IP4 chodzi płynnie XD
@Misaki: XD usypia aplikacje xD
To nie android, ze po kilku minutach musi mi karty w przeglądarce wczytać od nowa. Tu nawet po dniu są one dalej dostępne. Aplikacje tez caly czas są wlaczone dopóki ich nie wyłączę. Nie wiem czy wiesz, ze wystarczy przytrzymać strzalke i otwiera sie panel aplikacji w tle, ale jesteś różowym paskiem, nie musiałaś tego wiedzieć bo lepiej bylo uruchomić kolejny raz ta sama aplikacje obok