Wpis z mikrobloga

Właśnie zdałam sobie sprawę, że mój główny problem z polskimi mężczyznami to to, że są strasznie nudni i bez polotu. Boją się ryzyka i nie potrafią dobrze bawić, nie mają też żadnych zainteresowań a gdy ja zaczynałam mówić o swoich, to niemalże wszyscy moi poprzedni faceci mnie trochę wyśmiewali.
Albo mam po prostu pecha, albo tak jest. Ja skłaniam się raczej ku temu drugiemu. Na szczęście niedługo wyjeżdżam na studia zagranicę. Z doświadczenia wiem, że faceci na zachodzie po prostu mają, przepraszam za kolokwializm, tzw. "jaja".
Takie tam wieczorne #przemyslenia #zwiazki #niebieskiepaski
  • 71
@chup: @XAIMEII: Ale kto powiedział, że podobają mi się Turcy? Nie jestem rasistką, ale to, że wolę umawiać się z mężczyznami z zachodu, nie oznacza, że ciągnie mnie do Turków, czy Arabów. Lubię Anglików i Niemców.
@Pati678: ale ja tak nie twierdzę, że Ci się podobają. Tylko napisałem profilaktycznie żebyś na nich uważała bo potrafią nieźle zakręcić w głowie. a jeśli lubisz Anglików i Niemców to zobaczysz jacy są :)
@Angel_of_death: chodziło o to, że w Niemczech jest pełno turasów.
@Pati678: No ale spokojnie, po prostu nie powinnaś od razu skreślać Polaków. To, że widzisz ich jako nierobów i frajerów bez zainteresować, powinno Ci dać do myślenia. Po prostu nie traktuj każdego z nas jak typowego Marka, który po powrocie z budowy siada przez telewizorem z piwem,i to jest jego pasja. Z góry dziękuję za wyrozumiałość ;)
@Pati678: uwielbiam twoje wpisy, zawsze dostarczasz dobry content. Czy mogłabyś odpowiedzieć na dwa pytania? Jakie masz zainteresowania, które polscy faceci wysmiewali? Mieszkasz na wsi czy w dużym mieście? Pozdrawiam :)
@tomashj2: Mieszkam w Poznaniu.
@sh2dov: Co masz na myśli? Anglicy nie są ani trochę mniej inteligentni od Polaków, to w końcu nie oni pracują tam na magazynach. Ale tu nie chodzi o inteligencję - Polacy są nudni i nijacy.
@Pati678: nie dziwie sie ze masz problem aby znalezc fajnego ciekawego faceta w PL. Jezeli w zyciu codziennym masz taka sama postawe jak ta ktora bije z Twojego postu to nie mialbym najmniejszej ochoty aby nawiazywac z Toba blizsza znajomosc.

Przeciez nikt Ci nie kaze zadawac sie z nudnymi facetami w Twoim mniemanu. Jednak jezeli na takich trafiasz to widocznie sama nie masz az tak wiele do zaoferowania jak Ci sie