Wpis z mikrobloga

No to jeszcze raz, bo był falstart i nie wszystkim się wyświetlało z powodu powolnych DNS. Tym razem MAM NADZIEJĘ że już jest ok.

Stworzyłem stronę gdzie mogę wrzucać najgłupsze rzeczy pisane przez antyszczepionkowców, fakty i mity itd. Bo tu na wykopie to praktycznie co drugi dzień coś jest z tym związane, i matoły ciągle powtarzają brednie na temat autyzmu itd. Na razie skromnie: http://szczepionkitozlo.pl/?

Liczby na głównej stronie są podpięte pod tę stronkę

#szczepionki #szczepienia #medycyna

Jak komuś NADAL nie działa (#!$%@?) to tu screen, żeby mnie nie posądzać. I tak, domena specjalnie jest taka. Pomysł trochę z http://howdovaccinescauseautism.com/
Pobierz list86 - No to jeszcze raz, bo był falstart i nie wszystkim się wyświetlało z powodu ...
źródło: comment_0JWf6YDkvQj4OqARASX5h5bFCKcTHY1j.jpg
  • 18
@asema: nawet nie hobby, po prostu cholera bierze jak w każdym temacie okołoszczepionkowym jest wysyp debili ;) a jestem programistą / sysadminem, więc daleeeko od medycyny.

dzięki za test, głupie dnsy
@list86: Mam nadzieję, że zawrzesz też niewygodne tematy takie jak np.
link
Czy tylko będziesz podchodził na zasadzie, że jak praktyka nie pasuje do teorii to tym gorzej dla praktyki?
@cccx: no przecież zawarłem. Już w pierwszej wersji strony.

Szczepionka MMR powoduje autyzm


Nie powoduje: http://szczepionkitozlo.pl/autyzm.html

A swoją drogą

w obiegu anglojęzycznych mediów alternatywnych


fajny eufemizm dla faktoidów i pisemek internetowych czytanych przez ~30 osób xD

I jeszcze te szyldy "wspieramy Wakerfielda" o którym też już jest zalążek tekstu na stronie
@cccx: dałem ci dowód w postaci ponad 100 różnych badań związku autyzmu ze szczepionkami, gdzie ponad 100 badań wykazało BRAK jakiegokolwiek związku. Natomiast ty wolisz wierzyć Wakerfieldowi który "badał" aż 12 dzieci które już wcześniej wykazywały objawy autyzmu, sfałszował wyniki i na tej podstawie wysnuł wniosek że szczepionki=autyzm, a niedouczeni idioci wpadli w histerię. I udowodniono mu oszustwo.

Ale z jakiegoś powodu on jest bardziej wiarygodny niż cały świat naukowy?
@cccx: No dobra, ale jak ja mogę traktować poważnie filmy z żółtymi napisami zamieszczone w artykule pełnym głupoty i zwyczajnych kłamstw? Ja wierzę w to że jest dużo idiotów, a Wakerfield nie był jedynym z tytułem doktora który ma swój interes w atakowaniu szczepionek.

Dr. William W. Thompson wystąpił publicznie jako whistleblower, ujawniając wstrząsające fakty. CDC już w 2004 roku miała w ręku ewidentne wyniki badań, które wskazywały na związek pomiędzy
@cccx: Tak w ogóle to o Wakerfieldzie bym z chęcią coś więcej przeczytał. Jak już napiszesz ten artykuł (mam nadzieję po polsku :) to daj znać. Może mógłbyś też przetłumaczyć coś z materiałów angielskiej wiki bo jest o nim więcej niż w polskiej ale techniczne zwroty po angielsku zniechęcają ludzi (mnie ;) do takiego powolnego zdobywania informacji.
@cccx: strona ma być w 100% po polsku ale najpierw chcę rozbudować FAQ, później art o Wakerfieldzie

Te różne dziwne strony mają mało konkretów, bo nie ma żadnych konkretnych informacji na tematy które chcą udowadniać, wszystko się opiera na niedopowiedzeniach i badaniach które nie miały w ogóle miejsca, prowadzonych przez "lekarzy" i "naukowców" którzy nie są lekarzami ani naukowcami (albo są np. dermatologami czy doktorami ale jakiejś humanistycznej dziedziny), albo są
@list86: William W. Thompson, PhD, Senior Scientist with the CDC - to chyba nie jest przypadkowa osoba.

„My name is William Thompson. I am a Senior Scientist with the Centers for Disease Control and Prevention, where I have worked since 1998. I regret that my coauthors and I omitted statistically significant information in our 2004 article published in the journal Pediatrics. The omitted data suggested that African American males who received
Aha jeszcze takie rzeczy na mnie działają jak płachta na byka. Chyba nie zamierzasz siać propagandy, że jak się nie będziemy szczepić na ospę wietrzną to będziemy umierać jak muchy? Bo takie zdania sugerują jakby to nagle ludzkość była zagrożona jakimś wielkim wzrostem śmiertelności.

no tak, chyba w środowiskach producentów małych trumienek.
@cccx: Nie nie, ja wiem że są szczepienia i są szczepienia. Praktycznie nie ma sensu się szczepić na grypę, a ospa wietrzna jest RACZEJ niegroźna. Problem się pojawia gdy zaczyna się mówić że wszystkie szczepienia to szatan i jaszczuroludzie i illuminati..