Wpis z mikrobloga

Dziś mój #rozowypasek powiedziała mi, że w walentynki spędzamy cały dzień razem.
Powiedziała również, że nie mogę w ten dzień korzystać z komputera i internetu bo to ma być nasz cudowny dzień.
Świetnie, k---a.

Chciałem oświadczyć wszystkim #rozowepaski , ze walentynki to nie jest drugi dzień kobiet.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #bekazrozowychpaskow
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Meiier: Niestety jestes przegrywem który nie potrafi wyjsc do kobiey z zadna inicjatywą... niedlugo bedziesz sie zalil na wykopie, ze rozowe paski takie zle i dziewczyna Cie zostawila ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hesar: no ale tu chyba właśnie chodzi o jeden dzień ;) jeżeli postawiła taki warunek to zakładam, że pewnie jegomość spędza wieczory głównie na kompie i chciałaby trochę porobić coś razem, w końcu po to są...a że nie mają innych okazji i wymówek to użyła akurat tego święta.
  • Odpowiedz
@Meiier: A ja kiedys podejrzalam jak mój #niebieskipasek w rozmowie z kolega stwierdził, że walentynki to "c*uj nie święto" i od tamtej pory nie mamy planow na walentynki. Jak wyhaczymy jakiś film, to fajnie, ale nienawidzę kina w walentynki. Dzikie tłumy, każdy facet z nudów chrupie przekaski, beznadzieja. W tym roku może wyciągnę go na strzelnicę. Dobry pomysł czy nie wypada? :)
  • Odpowiedz