Wpis z mikrobloga

K---A ZA TO KOCHAM MIRKO.
Od wpisu o miłości i zdjęcia dwóch gejów, poprzez wpisywanie i wypisywanie homoseksualizmu z listy chorób, wyzywania od lewaków do oszukiwanie samego siebie i kontrolowania umysłu przez UE.

xD
  • Odpowiedz
@Tamerlan:

LAWL, lewaku ZNOWU KŁAMIESZ. Podkreślmy: znoooowu.

Jesteś żałosny. Nie masz argumentów, więc wszystko przekręcasz pod swoją tezę. Absolutnie nie zaprzeczałem w sprawie tego co pisza w książce od wosu - twierdziłem, ze Unia może nam swoimi aktami prawnymi ROZKAZYWAĆ co mamy
  • Odpowiedz
@Laserade: JEDYNY SPRAWIEDLIWY OBROŃCA PORZĄDKU I SPRAWIEDLIWOŚCI!
xDDDD
K---a człowieku ale kisnę z twoich wypocin, wszędzie lewaki i lewaki. Nie zgadzasz się = jesteś lewakiem.
  • Odpowiedz
@Sierkovitz: No elo tłumacz się dalej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Non stop tak jest - lewactwo gdy nie może w coś uwierzyć żąda dowodów, ale samo nigdy takich nie przedstawia.
Taka to rozmowa z lewakami.
Widocznie podświadomie wiedzą, że ich oponenci
  • Odpowiedz
@Krs90: Nie o tyle "nie zgadzasz się", co >> kłamiesz, nie umiesz udowodnić czegoś, reprezentujesz indoktrynację określonymi poglądami nie mając NIC na ich poparcie << - wtedy jesteś "lewactwem".

Nikogo kto nie ma poglądów lewicowych i nie umie ich uzasadnić tak nie nazwałem.

To, że często powtarzam to określenie, nie oznacza że używam go niesłusznie bądź jak raczyłeś przkręcić wobec tych, którzy mają odmienne
  • Odpowiedz
@Laserade: Bo to po prostu nie do znalezienia...

In 1950, the APA committee undertook a review and consultation. It circulated an adaptation of Medical 203, the VA system, and the Standard’s Nomenclature to approximately 10% of APA members. 46% replied, of which 93% approved, and after some further revisions (resulting in its being called DSM-I), the Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders was approved in 1951 and published in
  • Odpowiedz
@Laserade: Patologiczny kłamco:

Fajna kolejna manipulacja i kłamstwo. Na wosie uczono cię precyzyjnie poszczególnych zapisów prawnych wydawanych przez Unię ?

Pokaż mi, gdzie się czegoś takiego uczy / w jakim podręczniku są przedruki takich aktów prawnych, bo ewidentnie znowu kłamiesz.


Laserade tu
  • Odpowiedz