Wpis z mikrobloga

@Sierkovitz:

Takowo, że jest stwierdzonym zaburzeniem, co potwierdza nauka. Obecnie uważa się, że jest to wadliwa mutacja genu Xq28 oraz związany z tym >> NIEDOROZWÓJ << fragmentu mózgu, teraz nie pamiętam którego, ale w moich poprzednich wpisach tak sprzed 2 miesięcy jest to dokładniej opisane.
  • Odpowiedz
Naprawdę jestem dość tolerancyjny co do odmienności seksualnej, lecz my jako ludzie nie powinniśmy tolerować upubliczniania wszelkich rodzajów odmienności społecznych w tym także seksualnych.


@soronprfbs: coś mi tutaj się gryzie xD ale spoko, możesz mówić wszystkim dookoła, że jesteś tolerancyjny w swoich czterech ścianach xD
  • Odpowiedz
@zygmunt_III_waszka: No tak, dla lewactwa jak nie jesteś hipertolerancyjny, dla każdej możliwej patologii, to nie jesteś tolerancyjny w ogóle.


A ironicznie lewacy nie zdają sobie sprawy z tego, że tolerancja jest czymś negatywnym, a nie pozytynym.

Czymś ZŁYM. Obecny sens tego słowa jest
  • Odpowiedz
@Sierkovitz: Cóż, typowe lewactwo jest typowe.

Dla was kłamstwo to tylko "alternatywna prawda".
Nigdzie nie mogę znaleźć informacji, jakoby został wpisany przez głosowanie.

No to dajesz, jak masz dowód, czy "wiem ale nie powiem" ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sierkovitz: LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. Wiesz, że tak było ALE NIE WIESZ NAWET O CZYM MOWA

No kwikłem hardo.

TYPOWE LEWACTWO, TAK BARDZO TYPOWE.
Wie wszystko najlepiej, nawet gdy nie wie o co
  • Odpowiedz
A jak tam z Unią ? Dalej nam nie wydaje poleceń co mamy wdrażać, a co nie ?

Co podręcznik od WOSu mówi o ROZKAZACH jakie dostajemy odnośnie np. kwot mlecznych ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Laserade: Czyli nadal nie znasz aktów prawnych wydawanych przez UE ( )
  • Odpowiedz
@Tamerlan: A ty nadal udajesz, że Unia nas nie kontroluje, że nie jesteśmy podlegli na podstawie Traktatu Lizbońskiego, oraz że Unia nie może wydawać nam poleceń ?

To dość żałosne, jak próbujesz wykręcić kota ogonem, przyczepiając się do formalnych nazw i tego jak poprawnie się co nazywa zamiast tego, jakie rezultaty to daje.

Masz świadomość, że to jest oszukiwanie samego siebie ?
  • Odpowiedz
Masz świadomość, że to jest oszukiwanie samego siebie ?


@Laserade: Mam świadomość tego, że wypisujesz debilizmy gdzie tylko się da okraszając to mitycznym lewactwem jako jedyny argument. Niestety nie czyni to wspomnianych wypowiedzi mądrzejszymi.

Przypomnę tylko, że żarliwie zaprzeczałeś jakoby w podręcznikach od WOS-u przekazywano wiedzę odnośnie aktów prawnych UE. A jednak tam jest. Nadal zachęcam do lektury o rodzajach aktów prawnych i ich skutkach dla porządków krajowych.

I na
  • Odpowiedz