Wpis z mikrobloga

@tytanowy-janusz: przepraszam mój błąd. Ich wersja przedstawia się jako "ET 3.00". Zapomniałem o kropce :P
Zobacz przykładowy serwer który wyżej podałem. Przedstawia się jako ET 3.00 - TB 0.7.1 linux-i386
  • Odpowiedz
@tytanowy-janusz: Hmm… okej przepraszam. wyżej niestety już edytować nie mogę. Zweryfikowałem logi z IRC-a.
On nie był powiązany z silentmodem. Utkwiło mi to w pamięci, bo tylko o silencie rozmawiałem z nim i miał jakiś kontakt z devami silenta. Info tu (które też było w „głębokim ukryciu”) o 3.00: http://filebase.trackbase.net/et/server/et300_README.txt

@Rage: na stronie głównej jest sekcja download, powinna działać :P No ale ja zawsze ze źródeł kompiluję.
  • Odpowiedz
@tytanowy-janusz: To co ja pisałem jest w ET: Legacy, bo i początkowo miało w ET:L lądować. Oni wzięli ten kod, trochę przerobili, zamknęli i wydali swoje. Złamanie GPLv3. Ot, takie spięcie między nami i tyle.
  • Odpowiedz
@introligat0r: Lepiej bym tego nie ujął, gram w CS:GO pół roku i po prostu mnie już to znudziło. Najgorszy jest ten cały wyścig szczurów, wszyscy cisną aby być super, pro i w zasadzie głównie tak się zachowują. Do tego kupa gówniażerii z mikrofonami ciągle daje popisy swojego debilizmu (chociaż nie wykluczam, że gdyby w ET również był czat głosowy to mogłoby być podobnie). No i dziwi mnie w sumie nazywanie
  • Odpowiedz