Wpis z mikrobloga

wczoraj byłam z psiapsiułami na imprezie i tam poznałam świetnego gościa … taki słodziak z hiszpanii () . świetnie nam się rozmawiało i tak jakoś pod wpływem % wylądowałam u niego na pokojach... a teraz muj niebieski robi mi awanture że nie wruciłam na noc do domu … chyba coś podejrzewa :/ co mu powiedzieć rzeby go uspokoić ? nie chce go tracić bo go kocham a to była tylko jedno razowa przygoda …

#pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski #zdrada
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marmite:
@h3lloya:
@Sylar:
Słabo, nie słabo ale działa: bez żadnego wysiłku mój wpis jest w gorących, ten który pierwszy napisał że troll dostał wiadro plusów, może być z siebie dumny, tak jak i ci co zaplusowali, że są tacy sprytni i nie dali się złapać - podsumowując: przy bardzo małym nakładzie pracy moża uzyskać całkiem dobre wyniki
  • Odpowiedz
LUDZIE!

Takie wpisy są CODZIENNIE.

Serio chce wam się tą ŚCIEMĘ czytać?

Ja codziennie rano banuję za dwie różowe, czasem jednego niebieskiego, którzy wymyślają TAK BANALNE, TAK OKLEPANE historyjki, że dziwię się, że ktokolwiek poza przedszkolakami w to wierzy. Już gimbusy mają więcej rozumu niż Ci, co to łykają, co dają atencję (powodując, że takie wpisy są codziennie), odpisują, plusują, itd.
noekid - LUDZIE!

Takie wpisy są CODZIENNIE.

Serio chce wam się tą ŚCIEMĘ czytać...

źródło: comment_0JrQ5D3glXyV5azQAuPTqlM1khFdZibx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz