Wpis z mikrobloga

wczoraj byłam z psiapsiułami na imprezie i tam poznałam świetnego gościa … taki słodziak z hiszpanii () . świetnie nam się rozmawiało i tak jakoś pod wpływem % wylądowałam u niego na pokojach... a teraz muj niebieski robi mi awanture że nie wruciłam na noc do domu … chyba coś podejrzewa :/ co mu powiedzieć rzeby go uspokoić ? nie chce go tracić bo go kocham a to była tylko jedno razowa przygoda …

#pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski #zdrada
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sinusik: tak, trochę się pośmiałam, atencja się zgadza i kisne sobie z tych, co muszą (koniecznie!) mi napisać że trafiłam na ich czarną liste - ta informacja zawsze zmienia moje życie o 360 stopni xD

@bns: nie ma mowy :P

@FilozofujacaCalka: dziękuje za uznanie cauko :)
  • Odpowiedz
  • 0
@blubi_su: ja też wątpię żeby ta historia była prawdziwa bo kto przy zdrowych zmysłach chwaliłby się tym na wykopie (czy gdziekolwiek! ). Co nie zmienia faktu że na prawdę zdarzają się takie sytuacje a ja nimi osobiście gardzę.
  • Odpowiedz
@Vestale: "Słabo, nie słabo ale działa: bez żadnego wysiłku mój wpis jest w gorących" Jest w gorących,ale z dokładnie odwrotnego powodu z którego byś chciała więc nie ma się z czego cieszyć xd. ps. #!$%@? troll na świecie xd
  • Odpowiedz