Wpis z mikrobloga

wczoraj byłam z psiapsiułami na imprezie i tam poznałam świetnego gościa … taki słodziak z hiszpanii () . świetnie nam się rozmawiało i tak jakoś pod wpływem % wylądowałam u niego na pokojach... a teraz muj niebieski robi mi awanture że nie wruciłam na noc do domu … chyba coś podejrzewa :/ co mu powiedzieć rzeby go uspokoić ? nie chce go tracić bo go kocham a to była tylko jedno razowa przygoda …

#pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski #zdrada
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vestale: Spokojnie pomogę Ci mam plan.

1. Zostaw przy łóżku pustą buteleczkę po syropie na kaszel. Napomknij, że bolało cię gardło i cały wypiłaś wczoraj wieczorem.
2. Opowiedz że wyszłaś po tym do parku i spotkałaś gadające kaczki, które powiedziały ci, że jesteś Pocahontas i kazały iść do Babci Wierzby po witki, przez co przespałaś się z hiszpanem, po czym Babcią Wierzba powiedziała "pędź gdzie poniesie cie wiatr"...
4. Chłopak i tak nie uwierzy w twoją historyjkę, tylko zrzuci to na haluny po syropie.
5. Rozpłacz się i powiedz, że powinien był wiedzieć, że nie powinnaś pić syropu i ostrzec cię przed nim. Powiedz mu że to
  • Odpowiedz
@Vestale: powiedz mu prawdę, jak kocha to przecież wybaczy, a szczerość i uczciwość najważniejsza w związku. Po za tym, jak koleś z Hiszpanii, nie ma się o co martwić, bo pewnie do Hiszpanii powróci, czyli Twój niebieski może być spokojny, że Ciebie mu nie weźmie,
  • Odpowiedz
@Vestale: To jest bardzo smutne i żenujące, na miejscu twojego chłopaka już bym nim nie był. Jeśli był pierwszy raz to będzie i drugi...
  • Odpowiedz