Wpis z mikrobloga

@Oskarek89 Ale taguj #januszefutbolu
Myślałem, że chociaż pogadanki o piłce stoją na wykopie na jako takim poziomie ale ta lista pokazuje, że albo nie wiecie co oznacza słowo "przereklamowany" albo nie macie bladego pojęcia na kogo wskazujecie.
Ronaldo dwa razy więcej plusów niż Benzema? :| Bale ponad 100plusów?!(2 razy wybierany najlepszym piłkarzem #premierleague - podobno najlepszej ligi świata). Ronaldinho #!$%@??! Ibrahimovic przereklamowany?, Messi - 4 razy złota piłka, Pele który wyprzedził swoją
Pobierz lifapek - @Oskarek89 Ale taguj #januszefutbolu 
Myślałem, że chociaż pogadanki o pił...
źródło: comment_7W4PQ5J0YdyGr0qUEBUkCRIyDswlIVOs.jpg
@zombie23: Rzadko kiedy coś komentuję, ale nie mogłem stać bierne patrząc na to co tu się #!$%@?...
Teraz dodałbym jeszcze Andyego Carrola, który - uwaga - strzelił 11 goli w 3 sezonach gry w Liverpoolu, do którego przeszedł w 2009 roku za(!) 41mln funtów ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kowalale: jak dla mnie to on gra z klapkami na oczach i zerowym przeglądem pola, jedynie do przodu i do tylu wzdłuż linii, ale rzadko oglądam, może miewa przebłyski, na pewno nie jest AŻ TAKIM kocurem
a ja pozwolę sobie wrzucić trzy typy, każdy w oddzielnym komentarzu, żeby narobić zamieszania i przekonać się z którym mirkoZnawcy się zgadzają.
Zaczniemy od Pedro. Może to moje subiektywne odczucie, ale jakoś nigdy nie byłem do niego przekonany i mam wrażenie, że gdyby nie fakt, że gra w Barcelonie i potrafi skorzystać z tego co drużyna wypracuje to wielki piłkarski świat by o nim nie usłyszał.
Pobierz surykator - a ja pozwolę sobie wrzucić trzy typy, każdy w oddzielnym komentarzu, żeby...
źródło: comment_RPXk5w6290CApUgHv9F43r22ZYgxSoJX.jpg
numer dwa na mojej liście to...
Demba Ba. Ktoś powie, że w Newcastle błyszczał i strzelał bramki jak talala na zawołanie. Faktycznie. Dlatego był przedstawiany jako jeden z najbardziej obiecujących napastników ligi. Jego problem polega na tym, że po przejściu do Chelsea nie sprostał oczekiwaniom. Absolutnie nie twierdzę, że jest jakiś drewniany, bo u kebabów coś tam strzela, zwyczajnie okazał się nie tak wybitny jak wiele osób uważało, co jak dla mnie
Pobierz surykator - numer dwa na mojej liście to...
Demba Ba. Ktoś powie, że w Newcastle bły...
źródło: comment_1f3ZO5CiuevUdGHvSSEMndQp991UuAyU.jpg
i na koniec Alexandre Pato, jak dla mnie najbardziej przereklamowany z całej trójki.
Trafił do Milanu jako młody, bardzo obiecujący grajek, trochę sobie postrzelał(63 bramki w 150 oficjalnych występach dla Czerwonoczarnych) ale wg mnie pokazał za mało, jeżeli popatrzymy jakie nadzieje w nim pokładano. Do tego doszły kontuzje. Efekt? Jako 25latek zdaje się, więc w bardzo młodym wieku jak na napastnika wraca do Ameryki Południowej i de facto żegna się z wielką
Pobierz surykator - i na koniec Alexandre Pato, jak dla mnie najbardziej przereklamowany z ca...
źródło: comment_h4HMITWTy81FzXCqxTbjt8yy7Moiact9.jpg