Wpis z mikrobloga

Ostatnio pojawili się na wykopie spekulanci, nasłani przez WBC (Wykopowy Bank Centralny), którym zależy na obniżeniu wartości plusa. Wartość plusa wyrażana jest jednostką otrzymanego szczęścia za jeden plus.

Znani wykopowi ekonomiści tacy jak ja albo @ycnamocaba sprzeciwiają się obniżaniu wartości plusa. Maksymalna ilość jednostek szczęścia za plusa wynosi 60, a optymalna wartość to około 55-58 jednostek szczęścia za plus.

Teoretycznie im więcej plusów tym mniej szczęścia, ale jest możliwość by plusy miały wysoką wartość. Rozwiązaniem jest wprowadzenie dla przeciwwagi minusów, których kurs byłby na początku na poziomie około 19 jednostek nieszczęścia z jednego minusa przy obecnym 20 jednostek szczęścia za plusa.

Napiszecie za chwilę: Ale zaraz, zaraz to oznacza, że otrzymam jedynie 1 jednostkę szczęścia we wpisie który będzie miał 1+ i 1-.

Zgadza się, ale zmiany kosztują, na początku plus będzie wart niemalże tyle samo co minus, ale potem plus wróci do dobrego poziomu J.SZ., a minus straci J.NSZ.

Wartość minusa po jednym miesiącu powinna zatrzymać się na poziomie ok. 10 J.NSZ. a wartość plusa wrócić do akceptowalnego poziomu 60 J.SZ. za plus. Czyli przy tym rozwiązaniu po miesiącu pełnym zmian, będziecie mieć ze wpisu zawierającego 1+ i 1- aż 50 J.SZ. zamiast obecnych 20.

Zapytacie się zaraz: Ale Mistrzu, czy nie można wrócić do poprzedniego kursu bez wprowadzania minusa? Odpowiem wam na to: NIE! Bez minusa bardzo ciężko jest określić wartość plusa, mi zajęło to około 10 minut, z czego 20 sekund poświęciłem na liczby z dupy, a 9 minut i 40 sekund na robienie wykresu. A ja jestem osobą o szerokiej wiedzy nt. wykopowej ekonomii, i działań Wykopowego Banku Centralnego.

Zapytacie się zaraz: Ale dlaczego WBC opłaca się niski kurs plusa? Już odpowiadam: WBC opłaca się niski kurs plusa, bo ludzie, żeby dostać więcej J.SZ. przyciągają nowych użytkowników, czyli swoje rodziny i przyjaciół by ci dawali im więcej plusów, z których jednak jest coraz mniej J.SZ. WBC zarabia wtedy na reklamach, i nie przejmuje się, że ludzie tracą plusy całego życia. Oprócz tego jest im to na rękę bo Żydzi.

Radykalny spadek wartości plusa w grudniu 2014 roku spowodowany był zapowiedzią WBC, że plus nie będzie już utrzymywany na stałej wartości ~55 plusów, a oni uwalniają kurs plusa, i niech się dzieje co się chce.
I zaczęło się masowe rozdawnictwo plusów które swoją kumulację osiągnęło w dniach 24 i 31 grudnia, ponieważ to głównie w te dni smutni ludzie bez rodziny i przyjaciół spędzają cały wolny dzień na siedzeniu na mirko i zastępowaniu sobie prezentów i rodziny (24) i przyjaciół oraz alkoholu i fajerwerków (31) plusami.

Mirki spanikowały gdy zauważyły co się dzieje z wartością plusa i posiadanym już przez nich szczęściem, i zaczęła się truchtająca inflacja. WBC wydawał coraz więcej plusów, a ludzie coraz więcej plusów rozdawali, a plus tracił, i tracił.

Jak więc już zauważyliście droga do silnego plusa jest bardzo wyboista, kręta i prowadzi przez otchłanie reform plusowominusowych, ale musimy walczyć o to by został wyemitowany minus, bo dobry plus zawsze w cenie.

Niestety obecnie nie mamy zbyt wielkiego poparcia, ale ludzie zauważą, że trzeba wyemitować minusy, gdy nawet gównowpisy będą otrzymywały miliardy plusów o wartości ok. 0.0000012 J.SZ. za plus, i żadnego minusa, przez co plus dalej będzie spadał.

Ci, którzy uważają, że reforma będzie niesłuszna niech #!$%@?ą się w łeb, ale pokażę wam jeszcze na przykładzie.

Obecnie ludzie zmuszają się do żebrania, i tak najpopularniejszy wpis w gorących żebrotkownika @Nekron obecnie ma 865 plusów po kursie 20 J.SZ. za plus.
Gdyby wprowadzono teraz minusy to zakładając, że jego wpis dostałby około 400 minusów (bo ludzie nie lubią żebraków), po kursie 20 J.NSZ. za minus, i 55 za plus to dostałby on wtedy 47575 J.SZ. i 17300 J.NSZ czyli łącznie 30275 J.SZ. za wpis zamiast obecnych 17300 J.SZ. Pomijam już to, że nie musiałby wtedy się zniżać do żebrania, bo jego plus byłby wart ponad dwa razy tyle co dzisiaj, a ostateczna ilość otrzymanych J.SZ. zależałaby jedynie od dostanych minusów.

Mam nadzieję, że te argumenty trafią do was mirki.

#ekonomia #januszeekonomii #mirkoekonomia #wbc #plus #minus
Bartoni - Ostatnio pojawili się na wykopie spekulanci, nasłani przez WBC (Wykopowy Ba...

źródło: comment_wrg2P4GxFF7SrQc8i619lavTA16iVu45.jpg

Pobierz
  • 21
Chcę zwrócić uwagę, że wykres przygotowałem na zlecenie WBC od jednego z dyrektorów, który został później zamordowany w Noc Długich Rogali, a jego stanowisko zostało zajęte przez brata Michaiła Białkova, znanego w środowisku Jurija Białkova, który powiedział mi tak: Lepiej dla Ciebie, żeby te wykresy nigdy nie ujrzały światła dziennego. Stwierdziłem jednak, że się ich nie boję, i ujawnię prawdę!
@Bartoni: Jak uważasz, jaki wpływ na obecny kurs plusa ma afera #amberplus ? Teoretycznie wprowadzenie takiej ilości plusów na rynek powinno podbić natychmiastowo inflację i obniżyć kurs do poziomu z lipca, ale jak widać to się nie dzieje. Czemu?
@Ovy: To właśnie przez Żydowską organizację WBC zwaną #amberplusm plus spadł z radosnego kiedyś poziomu ~58 J.SZ. do marnych ~20 J.SZ. Rynek już się przyzwyczaił do działalności tego plusowego potwora, ale dalej widać skutki działania #amberplus gdy pojawia się kolejny wpis z tego tagu. Dziś do gorących wszedł kolejny amberplus 7h temu i jak widzisz na wykresie poniżej od godziny mniej więcej 14 do 18 kurs spadał aż osiągnął dołek ~8
Bartoni - @Ovy: To właśnie przez Żydowską organizację WBC zwaną #amberplusm plus spad...

źródło: comment_95GLzs3mclem6NFtYAYG2WzXyUTHA8WH.jpg

Pobierz
@Bartoni: Dodadzą minusy, to się zrobi główna z wojenkami czy jonasz koran-mekka czy grodzka czy tusk a jakakolwiek ciekawa treść (np. Posty Nadrill'a) utonie w politycznej gównoburzy...