Wpis z mikrobloga

@GodSafeTheQueen: Tyle że przy przytrzymaniu przycisku wyłączaniu ekran stopniowo się przyciemnia - tak, żeby użytkownik wiedział, co ta akcja powoduje. Okej, jest to problem, gdy przytrzymasz przycisk około 3-5 sekund i będziesz patrzył w okno, zamiast w ekran ;-)
Poza tym nawet gdyby, to powrót do pracy (włączenie Chromebooka) to 7-11 sekund.
@GodSafeTheQueen: @riposter: Używam takiej klawiatury od dłuższego czasu i nigdy mi się nic nie wyłączyło/uśpiło niechcąco - ergonomicznie jest to bardzo wygodne rozwiązanie i trzaby być naprawdę nieogarem, żeby uśpić komputer(przytrzymanie przez chwilkę) czy zarzucić 5s duszenie.
to trzeba mieć niski iloraz iq, skoro można to ustawić w opcjach systemu, żeby ten przycisk nie działał...


@lmao: to trzeba być ograniczonym umusłowo skoro zakładasz że wyssałem ta wiedzę z mlekiem matki

raczej budowa klawiatury jest mniej skomplikowana od budowy systemu operacyjnego, ale #!$%@?...
@GodSafeTheQueen: @Krunhy: W dawnych czasach jak grałem w Tibię to miałem hotkey'e ustawione od F1 do F12 a za F12 miałem Power. Pech #!$%@? chciał, że gdy chciałem utamo vitę scastować to #!$%@? nacisnąłem Power i #!$%@? bez AoL'a i blessów padłem swoim ~190 sorciem #!$%@?.

Wstałem w mgnieniu oka gdy zorientowałem się o co kaman i #!$%@?łem klawiature i monitor.
@GodSafeTheQueen: Miałem klawisz wstecz przy strzałkach. Bardzo denerwujące przy pisaniu maili, szczególnie jak się człowiek naprodukował i wszystko leciało w #!$%@?. Wydłubałem dziada śrubokrętem.