Wpis z mikrobloga

Myślę o jakimś netbooku do pisania na uczelni, naprawdę robienie ręcznie notatek mnie niekiedy przerasta.
I tu nasuwa się pytanie czy znajdę coś na #aliexpress co nie popsuje się wcześniej niż sprzęt kupiony w Polsce (gwarancja).
A jeśli się nie znajdzie to czy coś wartego uwagi znajdę w Polsce? Cena jak najniższa do używania worda, na pewno internetu i pewnie jakiejś prostej przeglądarki/edytora zdjęć. #netbook #mirkopomusz
  • 32
@biuna: @ldm666: @WatchYourBack: @tutirutu: Zwłaszcza, ze na androida wyszedł oficjalny Word i PowerPoint z tym, ze zapisywać mozna tylko do chmury na onedrive, ale to i tak jest wygodne bo do dokumentu ma się dostęp z kazdej platformy, a na pc dokument wygląda tak jak powinien i sie nie rozkazu jak przy niektórych aplikacjach na androidzie
@biuna: może załatwili sobie kontener takich laptopów za grosze, odnowili i sprzedają - nie wiem, w sumie to chętnie się dowiem.
Na pewno parę lat już mają, demonem prędkości to to nie będzie - śmiem twierdzić, że większość tabletów powyżej 600 zł będzie szybsza.