Wpis z mikrobloga

Myślę o jakimś netbooku do pisania na uczelni, naprawdę robienie ręcznie notatek mnie niekiedy przerasta.
I tu nasuwa się pytanie czy znajdę coś na #aliexpress co nie popsuje się wcześniej niż sprzęt kupiony w Polsce (gwarancja).
A jeśli się nie znajdzie to czy coś wartego uwagi znajdę w Polsce? Cena jak najniższa do używania worda, na pewno internetu i pewnie jakiejś prostej przeglądarki/edytora zdjęć. #netbook #mirkopomusz
  • 32
  • Odpowiedz
@WatchYourBack: Chyba w takim miejscu jak uczelnia net powinien byc;p
@biuna: Nie znam sie tak na kompach, ale wiem, ze Office ma juz dość duże wymagania i strony tez juz lekkie nie są i nie zawsze tanio to dobrze. Np. Komp z 512 ramu i jakimś sempronem czy jak to zwal juz ledwo zipie(różowy ma taki chyba ponad 10 letni sprzęt i smialo mozna kawę zrobić zanim zatrybi
  • Odpowiedz
@biuna: No sama widzisz;p ten hp wygląda okej jak na moje Malo fachowe oko. Tylko żeby bateria chciała wytrzymać caly wykład;p w tablecie mi wytrzymuje 6-10h ciągłej pracy(wlaczony wyświetlacz);p wiec jak decydujesz sie na lapka to z nowa bateria ;)
  • Odpowiedz
@desygnat: Tak, tam patrzyłam, ze trzeba doliczyć nową baterię. Ale pewnie jeszcze sobie poczekam do wypłaty marcowej z zakupem, bo mam teraz sporo nadgodzin i za to sobie kupię.:) Dodałam sobie sprzedającego do ulubionych, pewnie będzie miał inne ciekawe oferty.
I w między czasie rozejrzę się za opcją tablet + klawiatura, bo tego też nie wykluczam.:P
  • Odpowiedz
@biuna: obczaj sobie Samsung n150, swego czasu był to bardzo dobry netbook, do robienia notatek w sam raz, a na allegro są za grosze :)

  • Odpowiedz