Wpis z mikrobloga

@Xanthia:

Nie żyjesz i ja zadecyduję, kiedy to się stanie. Jeśli choćby pomyślisz żeby JĄ skrzywdzić, znajdę cię zabiję. Nie ma takiej siły która by mnie powstrzymała... Jeśli ona przewróci się na ulicy i złamie nogę, NIE ŻYJESZ. Jeśli dostanie zapalenia płuc to cie za to zabije. Możecie strzelać do wszystkich w tym kraju ale ona jest święta. Zabiję też twoją żonę, twoją siostrę i jej dzieci, a potem poderżnę gardło
@GdzieJestBanan: Moim zdaniem jeżeli chodzi o warsztat aktorski to nie powala. Na jedno kopyto wszystko takie zagrane. 2-3 mimiki twarzy. Taki trochę z niego polski Nicolas Cage. Co nie zmienia faktu, że filmy z jego udziałem takie jak "Psy", "Sara", "Demony wojny wg Goi", "Szczęśliwego Nowego Jorku" to klasyki i oglądałem po kilka razy. Już bardziej bym napisałem, że Gajos to król naszej rodzimej dżungli.
@muchabzz: tamtych nie znam, ja młoda dupa jestem. Mówię tylko to, co sama wiem na pewno: Linda królem nie jest, aczkolwiek lubię filmy z nim. To coś jak Jason Statham - aktor średni, ale w tych schematycznych rolach jest super (Snatch czy Revolver).