Wpis z mikrobloga

Szukam niemieckich kontaktów. Brat ma do wynajęcia wyremontowane, umeblowane mieszkanie w Kolonii (szczegóły priv). Jeżeli nikt mieszkania nie przejmie z ręki do ręki będzie musiał je doprowadzić do surowego stanu, a każdy liczy hajs.. Proszę więc o oddalenie tego pytania do osób potencjalnie zainteresowanych wynajmem mieszkania w Kolonii (jak ktoś próbował wynając na własne nazwisko to wie że jest to walka z urzędnikami a tutaj wszystko jest podane na talerzu). Oferta praktycznie od zaraz, brat to słowny chłop, nic tylko brać. Dziękuje za pomoc! #kiciochpyta #niemcy #mypolacy #wynajem #mieszkanie #pomocy #wykop #rozowypasek #pytanie()
  • 14
  • Odpowiedz
@MartynaCytryna: jaka walka z urzednikami, huh? nigdy nie mialem zadnych problemow. to po 1. po drugie, skoro jest wlascicielem to kto zmusza go do doprowadzenia mieszkania do stanu surowego? cos tu smierdzi.. wreszcie po 3, öd czego jest eBay Kleinanzeigen i immobilien 24? tam znajdziecie wiecej zainteresowanych niz na polskim (lol) wykopie.
  • Odpowiedz
@mentosh: Mój brat mimo umowy o prace mial problem żeby ktoś chciał mu wynająć mieszkanie albo z urzędu, mówie jak było. Nie jest właścicielem tylko wynajmuje, jeżeli ma się wyprowadzić to trzeba doprowadzić mieszkanie do surowego stanu (wszystko zdzierać i wynieść), brat wolałby się dogadać z polakiem ale też umieścił na wszystkich możliwych portalach ogłoszenie a że czas goni próbuje mu pomoc przez wykop.
  • Odpowiedz
@suttree: Sory, nie wiedziałam że mam wyłączone. Nie podawałam szczegółów bo nie chciałam zaśmiecać, jak ktoś będzie zainteresowany to od razu podam linka do ogłoszenia. Moim zdaniem jest problem bo mieszkan nie jest dużo a że jestes polakiem i musisz miec umowe o prace to jest problem, moj brat przynajmniej miał. Jest możliwość wynajęcia na własne nazwisko. Odezwe się na priv.
  • Odpowiedz
Mój brat mimo umowy o prace mial problem żeby ktoś chciał mu wynająć mieszkanie albo z urzędu, mówie jak było. Nie jest właścicielem tylko wynajmuje, jeżeli ma się wyprowadzić to trzeba doprowadzić mieszkanie do surowego stanu (wszystko zdzierać i wynieść), brat wolałby się dogadać z polakiem ale też umieścił na wszystkich możliwych portalach ogłoszenie a że czas goni próbuje mu pomoc przez wykop.


@MartynaCytryna: tak właśnie myślałem. nie próbował się
  • Odpowiedz
@MartynaCytryna: tamten portal to omijaj z daleko, pełno zjebów i robaków. powiedz mu zeby opisal co i jak w ogłoszeniu i wrzucił na ebay kleinanzeigen i na lokalne grupy Koln anzeiger markt na fejsie.
  • Odpowiedz