Wpis z mikrobloga

  • 182
W-----A mnie ta powszechna moda na CS:GO, przeciez to jest gowno, co chwile tylko #rozdajo i rozdaja lub placz o tym jaki team c-----y lub spuszczanie sie nad skorkami do broni, olaboga, no k---a rece opadaja.
Ulatwili gameplay, poprawili grafike gimby sie zlecialy i hur dur kazdy gra, no k---a kazdy.
W DUPE SOBIE TO WSADZCIE, JEST TYLKO JEDEN PRAWILNY CS I JEST TO CS 1.6!


#csgo #cs #niepopularnaopinia
kvbvs - W-----A mnie ta powszechna moda na CS:GO, przeciez to jest gowno, co chwile t...

źródło: comment_4gCLqiwQoCRdE21SgytphzcUbvD1phfs.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kvbvs: Każdy ma swoje gusta, to że komuś się podoba CS 1.6 a innemu Battlefield czy Medal of Honor to jednak jego prywatna sprawa. Każda gra ma swoje plusy i minusy, a wciskanie komuś na siłę, że "JEDYNE PRAWILNE TO 1.6 A KTO MYŚLI INACZEJ TO GIMBUS CO MU MAMA KOMPA ZŁOŻYŁA" to po prostu czysty idiotyzm. Jest XXI wiek, wszystko ewoluuje, łącznie z grami. CS 1.6 traci na rzecz
  • Odpowiedz
@KingRStone: porownanie gier do telefonow to troche zly przyklad, ale wkoncu ktos postaral sie odpowiedziec z konkretnymi arugmentami. Nie wiem ile masz lat i jakie lubisz gry ale moze potrafisz pokazac najwieksza roznice pomiedzy grami kiedys a grami teraz, kiedys trzeba bylo myslec w grze, nie pojawiala Ci sie strzaleczka gdzie masz isc. Dzisiejsze gry, na pewno wiekszosc jest robiona czysto marketingowo tzn ma wygladac nie ma byc wymagajaca dla
  • Odpowiedz
@kvbvs: Przykład telefonu miał za zadanie pokazać Ci jak działa ewolucja w marketingu. Wszystko jest ulepszane, usprawniane, upiększane. Nie zmienisz tego dopóki sam nie zaczniesz działać. Oczywiście nie mówię, że 1.6 to zła gra, wręcz przeciwnie. Po prostu musisz zauważyć różnicę.
  • Odpowiedz
@KingRStone: zauwazylem i ja wyroznilem -> ulatwianie gry, dawanie graczowi dobrej grafiki, poczucia ze ale to mu super nie idzie i jak to on dobrze trafia w przeciwnikow. Oczywiscie nie wszystkiw gry, mowie o najglosniejszych produkcjach.
  • Odpowiedz
@kvbvs: Sory chłopie, ale od czasów świetności 1.6 scena się tak rozwinęła, że GO jest trudniejszy z taktycznego punktu widzenia niż jego pierwowzór - dlatego p---------e jak to w 1.6 trzeba myśleć i ogarniać fizykę, a w GO mieć tylko gejmingowe słuchaweczki możesz sobie wsadzić.
  • Odpowiedz
@SenJestDlaSlabych: kazda ewolucja w przemysle ma swoje plusy i minusy, prosty przyklad dla Ciebie zebys mnie zrozumial. Kupujesz pralke:
-kiedys: dziala, pierze, wszystko cacy
-teraz: Twoja stara pralka przestaje dzialac po ~15 latach, idziesz do sklepu, wowowow super tryby, wirowanie 100000 obrotow na minute, ladna biala, przyciski a nawet wyswietlacz 10 cali full hd, mijaja 2 lata pralka przestaje dzialac lub wymaga serwisowania.
Taki glupi przyklad.
  • Odpowiedz
@0x686578: Pomijając twoją inteligencję którą kłuje w twojego rozmówcę czyli mnie. To co masz na myśli pisząc "saucer". Wyzywasz mnie od małych naczyń?
  • Odpowiedz
@kened332: @dropz: w go po 80h gry miałem mge(master guaridan elite, nie carrowany, grałem solo), po 100 był dmg, w 1.6 po 2k h na mircu szukałem ze znajomymi mixów na mid/mid+ żeby nie być zbytnio zbitym, 1.6 jest zdecydowanie trudniejszy, w go wystarczy 50-100h i strzelasz już na dobrym poziomie o ile grałeś wcześniej w 1.6 lub sourcea czy jakikolwiek inny fps
  • Odpowiedz
w go wystarczy 50-100h i strzelasz już na dobrym poziomie o ile grałeś wcześniej w 1.6 lub sourcea czy jakikolwiek inny fps


@Jurigag: Szczególnie widać to na przykładzie rusków biegających z augami i p90 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
btw inny fps? Gracza call of duty rozpoznam po 3 rundach. Strzela w biegu i zawsze zdala od drużyny. Taki typ samotnika ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz