Wpis z mikrobloga

  • 182
#!$%@? mnie ta powszechna moda na CS:GO, przeciez to jest gowno, co chwile tylko #rozdajo i rozdaja lub placz o tym jaki team #!$%@? lub spuszczanie sie nad skorkami do broni, olaboga, no #!$%@? rece opadaja.
Ulatwili gameplay, poprawili grafike gimby sie zlecialy i hur dur kazdy gra, no #!$%@? kazdy.
W DUPE SOBIE TO WSADZCIE, JEST TYLKO JEDEN PRAWILNY CS I JEST TO CS 1.6!


#csgo #cs #niepopularnaopinia
kvbvs - #!$%@? mnie ta powszechna moda na CS:GO, przeciez to jest gowno, co chwile ty...

źródło: comment_4gCLqiwQoCRdE21SgytphzcUbvD1phfs.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@dropz: Co ty za przeproszeniem #!$%@?? Pomijając wszelkie zarzuty autora, to akurat o gameplay'u ma racje. W GO heady praktycznie same wchodzą i wiem co mówię. W 1.6 grałem jakieś 600h, w Source grałem prawie 1200h a teraz w gram w GO i to jest bajecznie prosta gra.
  • Odpowiedz
@Mirin: Troszkę tak i troszkę nie, wprowadzenie bettowania skinami dało ogromne ilości nowych ludzi oglądających mecze a to że wśród nich znajdują się pryszczate grube gimbusy ddosujące to już inna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
CS 1.6: slabsza grafika, trzeba pomyslec, opanowac gre, fizyke zeby sie wyrozniac. Gralo sie w to kiedy jeszcze terazniejsze pokolenie nie mialo komputerow = mmiej placzu, mniej trolli, mniej obrazania
CS GO: kup dobre sluchaweczki, myszeczke, ogarnij jakies skiny do pistoleciokow i graj
  • Odpowiedz