Wpis z mikrobloga

  • 182
#!$%@? mnie ta powszechna moda na CS:GO, przeciez to jest gowno, co chwile tylko #rozdajo i rozdaja lub placz o tym jaki team #!$%@? lub spuszczanie sie nad skorkami do broni, olaboga, no #!$%@? rece opadaja.
Ulatwili gameplay, poprawili grafike gimby sie zlecialy i hur dur kazdy gra, no #!$%@? kazdy.
W DUPE SOBIE TO WSADZCIE, JEST TYLKO JEDEN PRAWILNY CS I JEST TO CS 1.6!


#csgo #cs #niepopularnaopinia
Pobierz kvbvs - #!$%@? mnie ta powszechna moda na CS:GO, przeciez to jest gowno, co chwile ty...
źródło: comment_4gCLqiwQoCRdE21SgytphzcUbvD1phfs.jpg
  • 64
@markedone: od 3 lat juz nie gram, tylko dlatego, ze padla stacjonarka, na laptopie to juz nie to samo, mialem ze 4 ulubione serwery, zawsze w top15 bylem 1, a ze mialem nick *DEAD* jak pol swiata to i rankingi na swiatowych wyczyscili :D ale wielu typa mnie odnalazlo na FB. dobrze wspominam te czasy, wtedy bylem kims w woj. Lodzkim, a teraz zapierdzielam na magazynie :D
@kvbvs: jako gracz GO przepraszam za spam w tagu csgo pod tytułem "oddam skina za plusy" (i 200-400 plusów). my tu też już mamy tego dość :) a skórki mają sens bo dzięki nim GO jest tanie, serwery MM są za darmo (w 1.6 tego nie ma) i otwieranie skrzynek sponsoruje w tym roku 4 turnieje o puli ponad 1.000.000$. Go jest trudniejsze pod wieloma względami, np gra po stronie terro,
@fiszu86: ja do tej pory w 1.6 gram w 800x600 inaczej strzelać nie umiem xD
Poczekam aż Cs:go jeszcze stanieje bo ciekawe jestem właśnie poziomu gry jak z 1.6 poszedłem na source to głowy wchodziły z dupy okrutnie. Na mapach tetrisowych nie skupiasz się na szczegółach tylko na rozgrywce :-P a jak jest z citami w GO?
@dropz:

W go trudniej sie strzela, łatwiejszy gameplay? Chyba na singlu.


No fakt na ticrate 64 celowanie nie ma większego sensu :)

@kvbvs

Obczaj sobie jak tu niektórzy wrzucają swoje gówno akcje, z takim "skillem" to im by było ciężko pograć przez dłuższą chwilę na co lepszych publikach. Nic dziwnego że całe gówno przeszło na GO a na scenie i tak rządzą osoby które rządziły w 1.6, jakoś dziwne że nowa
@kvbvs:@kvbvs: ale pitolenie. Gralem w CSa jeszcze za czasow, jak byl modem do Half-Life'a, a potem we wszystkie kolejne czesci (bardzo duzo, ale nigdy profesjonalnie). Scena wygladala dokladnie tak samo - gowniarze, cwaniaki, trolle, napinacze, tyle ze ich mniej bylo. Tak samo wszyscy #!$%@?, ze kazde kolejne 1.X to koniec gry, dramat i wszyscy odejda. I co? I miliony graja do dzisiaj...