Wpis z mikrobloga

@Kristof7: Ja będę oglądał bo uwielbiam ten sport. U mnie w mieście też jest klub rugby OWAL LESZNO :) Teraz szkolimy młodzików podstawówka - gimnazjum. Oby te dzieciaki miały taki zapał zawsze jak teraz to może polska wyrośnie na potęgę w tym sporcie :)
@BojtaS: Pewnie masz rację, ogólnie mało ludzi w Polsce ogląda rugby. Gdzieś utrwalił się pogląd, że to bijatyka na boisku i nic więcej... wielka szkoda!
@Wal_ton: 21:00! Nie przegap! :)
@Ricx: Podzielam ten pogląd! Piękny sport! Szkoda, że naszej reprezentacji nie mamy okazji oglądać w takiej imprezie. Ale mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości i to ulegnie zmianie.
@BojtaS: Myślę, że to może być za mało. Dostać się na kolejny Puchar Świata - to było by coś! Liczę, że nasz związek wzorem innych krajów wprowadzi rugby jako szanse dla tzw. trudnej młodzieży. Chyba USA ostatnimi czasy to wprowadziło i teraz czerpie z tego korzyści.
@Kwilos: no elo ( ͡ ͜ʖ ͡)
@BojtaS: To już chyba zostało zapoczątkowane na antypodach ze świetnymi skutkami. Co do naszego rodzimego podwórka to nie mam pojęcia muszę ci powiedzieć.
Btw. na marginesie polecam poszukać info o tym jak rugby jest zakorzenione w życiu codziennym w NZ. Naprawdę ciekawy temat.
@BojtaS: cos kiedys czytalem, czy ktos mi opowiadal, ze tak bylo jak mowisz, w arce byli tylko "kibole" zeby mogli sie prac:P ale teraz jest to sport dla kazdego.
@Kristof7: To kto dzis wygra? Na c+ transmisja?
@bolimieglowa: To wiadomo. Bardziej chodziło o kwestie szkolenia, a w zasadzie pomysłu na rozpropagowanie tego sportu wśród dzieci i młodzieży w innych krajach. W Nowej Zelandii czy Australii do rugby nie trzeba już namawiać - tam to coś więcej niż sport.
@owsikalfred: Właśnie obejrzałem składy, rano widziałem gdzieś Anglii. Smoki wybiegną z Halfpenny'm i Warburtonem więc wszystko na swoim miejscu. Rok to zdecydowanie za długo na przerwa od rugby na najwyższym poziomie.