Wpis z mikrobloga

Panie Mecenasie. Musi Pan wiedzieć, że ów "korwinizm" to abberacja i parodia zdroworozsądkowych poglądów Hayek'a, Friedmanna, Smitha, Burke'go, Bastiat'a, itd., a wdrożenie go w życie grozi katastrofa ekonomiczną i znacznymi stratami w ludziach. Mam na to niezbite dowody!

Proszę naprawdę nie mieć za złe, że kol. P. Wipler podkradł był hasło A. Dziambora: "Tej siły już nie powstrzymacie!", bo, po pierwsze, to nie są członkowie, komputery, systemy, pieniądze, itp., po drugie, bo "uzurpatora" rzeczywiście, czasami żadna siła nie powstrzyma, a po trzecie jest to "kradzież" ostentacyjnie zuchwała - wprost negliżująca, a jaki jest koń każdy widzi, choć z czwartej strony trzeba się jednak jakoś bronić.


#szpanelewski #knp #korwin #polityka
  • 10
@MWittmann: to Ty #!$%@?, Kormas napisał tylko, że wkurza go hipokryzja Szpanela, który niewątpliwie #!$%@? jest, a zacząłeś jakieś biurokratyczne sprawy wyciągać, przecież nic nie wspomniał o tym, że beton zły, a korwinowcy dobrzy czy coś.
@MWittmann: też nie wiem po co tego używał, ale hasło jak hasło, fejm przysporzyło mu rozpropagowanie przez kuców niż jego genialność moim skromnym zdaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MWittmann: Rozumiem, że Ty znasz, byłeś przy rozmowach i wiesz jak jest z pierwszej ręki. Zaskakująca wiedza jak na wielbiciela SSmana.
Ale dobra, bez złośliwości. Ja nie twierdzę, że KNP to zło, a Korwin jest super. Każdy wybór ma swoje "za" i "przeciw" i moim zdaniem KNP ma w tej chwili odrobinę więcej "przeciw".
Skoro tak wszyscy wiedzieli, że będą problemy, to czemu nikt nie reagował? Korwina odwołać mogli, a działać