Wpis z mikrobloga

Taka historia: Niedawno otworzyliśmy mały lokal. Nazywa się Restauracja Pod Pelikanami i naturalnie wystąpiliśmy o pozwolenie na sprzedaż alkoholu. Mówiono nam, że miała to być formalność, ale dzisiaj okazało się, że dostaliśmy pismo odmowne i zostaliśmy z kilkudziesięcioma butelkami alkoholu, których nie możemy sprzedać, w tym dziesięcioma butelkami w----y.

Tak też postanowiliśmy, że w ramach promocji lokalu nie rozlosujemy:

5x Johnnie Walker Red Label 1l - wśród osób, które w ciągu 24 godzin zaplusują ten wpis

5x Johnnie Walker Blue Label 0,75l - wśród osób, które zaplusują ten wpis i dodatkowo mnie zasubują

#rozdajo #zadarmo #w----y
Rimfire - Taka historia: Niedawno otworzyliśmy mały lokal. Nazywa się Restauracja Pod...

źródło: comment_xCAklEq88jHMEL9ljTZKUVnvirgGxIKG.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mblack: Kupisz kupisz, tego Ci nikt nie sprawdzi. Gorzej jak inspekcja przyjdzie, zamówi kielona, po czym pokaże dokumenty i spyta czy jest koncesja. Mają dowód, że a-----l jest sprzedawany bezprawnie.
  • Odpowiedz
@Rimfire: okej, 24 godziny minęły. Jeśli nie otrzymałeś ode mnie wiadomości o wygranej, znaczy się nie wylosowałeś butelki. Gdyby się okazało, że któreś ze zwycięzców nie chce podać adresu albo odebrać nagrody osobiście, osoby, które mnie zdążyły zasubować dostaną taką samą szansę wylosowania jej.
  • Odpowiedz