Wpis z mikrobloga

Mirasy, jeśli czysto teoretycznie mielibyście wejść z profilem firmowym w hermetyczną społeczność strony ze śmiesznymi obrazkami, to jakie fajne wydarzenie byście przygotowali na start?

Rozdajo chyba odpada, AMA z frontmanem też (bo już było).

Wołam tagi #pilkanozna i #weszlo, bo to poniekąd powiązane. :) No i chyba trochę #kiciochpyta
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jakub_Olkiewicz:
Nie ma się co na siłę promować na samym początku. Postawcie na rzetelność, fajne materiały oraz nie wdajcie się w gównoburzę. Z czasem zorganizujcie jakiś fajny piłkarski konkurs z dobrymi nagrodami i będzie dobrze.

PS. Jak szukacie osoby do obsługi profilu to zapraszam na PW :-)
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz: Widzę, że Weszlo dało plusa, to od razu wiem o jaką firmę chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo popularne na mirko są analizy #bukmacherka, ten tag obserwuje prawie 1.3k osób.
Kiedyś jakiś mirek robił #ciekawostkiozespolach, możecie machnąć ciekawostki piłkarskie. Na pierwszy ogień proponuję Zgierz #pdk
A na start jednak rozdajo. Dzięki temu wpis jest w gorących, dostaniecie 200+ obserwowanych, może więcej. Jako rozdajo mogą pójść książki Stana, bilety na reprę jeśli macie od sponsora, kubki, koszulki (kluby/podszywy).
W momencie jakichś ciekawych wydarzeń piłkarskich, skrobnij jakiś tekst, bo fajnie piszesz. I opublikuj na mirko tak, jak kiedyś linkowaliście z weszlo do wyszlo, czyli wstęp, który nie da spokojnie pójść dalej, a potem 'reszta na weszlo'.
AMA z piłkarzami. Z Kowalem koniecznie, czuje ze
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz: Jakieś małe rozdajo na początek byłoby chyba jednak dobrym pomysłem. Kilka książek to raczej niewielkie wydatki dla was. No tez jestem zdecydowanie za Zgierzem :-D No ale najbardziej to chyba AMA, macie przecież na tym polu wielkie możliwości
  • Odpowiedz