Wpis z mikrobloga

@LordOfTheBananas: to prawda, mozna pic na zmiane z dobra chinska zieloną herbata - gunpowder czyni cuda
ja mam inny problem, po tych stymulantach bywam z lekka popierd..., to jest zbyt aktywny i wymagajacy; na dluzsza mete nie daloby sie ze mna wytrzymac gdyby #yerbamate nie powodowala tolerancji na swoje dzialanie
za to swietnie nadaje sie do mieszania z dobrym źródłem #thc, nawet najbardziej czilujaca indica nie polozy Cie spac a
@JahMuffin: może #!$%@?ć caban jak jestes wrazliwy na dzialanie stymulantow, sa mocniejsze i slabsze, co kto preferuje, ale to ze dziala jest potwierdzone przez chyba kazdego pijącego; do innych wrazen towarzyszacych mozna zaliczyc - ograniczenie apetytu i przyspieszone trawienie (niejednokrotnie wrecz dzialanie przeczyszczajace)
@Donk_von_Fisher: prawie kazdy koks jest kiepski, po drugie nie lubie tego dzialania pt. 'jestem #!$%@? zajebisty, alfa małpa z zacisnieta żuchwą' - yerba pod tym wzgledem bije koks na głowe, moze innym pasuje podbitka samooceny jaka daje koks, ja nie, wystarczy mi widok nabuzowanych kumpli. Poza tym cena i zdrowotne konsekwencje. Koks jest odczlowieczajacy i bardzo podstepnie niebezpieczny.
@Soultronik: Ze wszystkim masz rację. Tyle, że siła działania tych substancji jest tak diametralnie różna, że nigdy bym ich nie porównywał w jednym zdaniu. Yerba działa, wzmaga koncentrację i to wszystko. Jak jesteśmy padnięci to yerba nas nie ustawi do działania.