Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent

Nieprawidłowe 2 godz. temu przez nrq

komentarz: Treści obrażające powinny być zgłoszone przez osobę pokrzywdzoną.

Broniłem moderatorów, bo myślałem że nie patrzą ślepo w regulamin, tylko są ludźmi i potrafią podejmować racjonalne decyzje. Szczęśliwie #nrq uświadomił(a) mnie, że jednak tak nie jest. ( ͡º ͜ʖ͡º)
L.....s - #moderacjacontent
Nieprawidłowe 2 godz. temu przez nrq
komentarz: Treści ob...

źródło: comment_5XuTLuPSD8Y5Y682yefcgffPsmXvELRy.jpg

Pobierz
  • 25
@Deykun: Zamiast użalać się nad sobą i nad tym, jak to użytkownicy szykanują was - MODERATORÓW, napisz coś wartościowego, bo teraz to JA będę moderował TWOJE komentarze w tym wpisie. Albo nie udzielaj się wcale, jeżeli nie masz nic sensownego do dodania. Bo użytkownicy nigdy nie "podskakują", gdy ktoś dobrze moderuje, tylko się pilnują. Jak widać - któryś z was jednak nie dorósł do swojej pracy.
@Mamuts: To tylko kropla w morzu potrzeb. Była sytuacja, że spam był dwukrotnie zaklasyfikowany jako "prawidłowy". Trzecie zgłoszenie z typkiem spamującym rozpatrywał(a) nrq, który rzecz jasna je odrzucił. Było też parę innych sytuacji, przykładowo właśnie z "atakuje inne osoby". 6eM rozpatruje to jako prawidłowe, nrq - nieprawidłowe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mamuts:

Zgłoszenie zostało rozpatrzone prawidłowo. Zgłoszenia dotyczące obrażania przyjmujemy jedynie od osób pokrzywdzonych. Robimy tak ponieważ chcemy uniknąć sytuacji, że będziemy zmuszeni banować za wyzwiska mimo, że zwyzywana osoba nie poczuła się nawet obrażona - to chyba uczciwe podejście, prawda? Pisaliśmy o tym tutaj. #


Atakuje użytkowników

Atakuje mnie lub inne osoby

Obrażanie, wyzwiska, atakowanie. Treści obrażające powinny być zgłoszone przez osobę pokrzywdzoną. W szczególnych przypadkach zgłoszenia będą przyjmowane od
@Tamerlan:
Piszesz "bla bla bla", bo Twój komentarz nijak się ma do tego co napisałem? Napisałem dlaczego nie reagujemy tak często i mocno w momencie kiedy ataku nie zgłasza pokrzywdzony, a ty mi linkujesz do komentarza który zgłoszono dwa razy i w obu przypadkach byłeś to Ty.

Przecież to potwierdza moją odpowiedź.
@Deykun: Nie, nie, jedyne co było w pierwszym komentarzu to to, co napisałem w odpowiedzi. Nie interesują mnie twoje gorzkie żale, jakoby po raz kolejny ktoś się użalał, że moderacja nie potrafi moderować, choć waszą reputację i tak psuje tylko nrq. Zresztą - tak jak napisałem tam dalej, gdybyście potrafili moderować, to nikt na pewno nie denerwowałby się na was.

A poświęcać czas to można na bieganie, sport, miłość, kolarstwo i
@Deykun: Potwierdza, że moderacja cannot into moderowanie. Tagi z c*** są usuwane, teksty o Izabeli Łęckiej też ale ataki typu #bekazpodludzi czy tak jak zacytowany wyżej - nie reagujecie na ewidentne naruszenie regulaminu.

btw. ubermoderator skoro nie potrafi wyłapać, że w tym kontekście to atak, a nie żart.

Od razu napisz, że w wypadku zgłoszenia "atakuje inne osoby" rzucacie monetą.

@Linux__Shines: Bo wg moderacji odpowiedzią jest wyświechtana formułka zacytowana wyżej.