Wpis z mikrobloga

Nienawidzę mediów! #coolstory a nie jakaś #pasta

Jadę wczoraj samochodem, po pracy do domu. Wyprzeda mnie policja na sygnale. Za chwilę patrzę a tu wypadek.
Bardzo poważny wypadek - właśnie rozpoczęła się akcja ratunkowa.
Kto był pierwszy na miejscu? Hiena pozbawiona godności człowieka z aparatem - wszak ludzie będą klikać.

Wszystkiego najgorszego dla Fakt, jg24.pl, @FaktyTVN @Veedopl @RadioZET wp.pl, onet.pl i całej reszty!
Wszystkiego najgorszego dla ludzi, którzy w to klikają.
  • 22
@Boski_Szymon: Napisz mi proszę. Na co ci wiedza, że gdzieś tam, ktoś tam się rozwalił na drzewie, połamało mu kręgosłup a jego dzieci nie żyją?

Wierzysz w szlachetność mediów i chęć rzetelnego informowania. Przykro mi liczą się tylko słupki. Bez względu na wszystko!
@Boski_Szymon: Ludzie w to klikają w myśl zasady "ooo ale ktoś się roz...bał - ciekawe czy silnik wyrwało czy nie"

Rozumiem, że jak Ty tworzysz portal, to wrzucasz na niego treść, która nie interesuje ludzi i nie będą chcieli jej czytać?

W zupełnie innej skali nieporównywalnej do tego o czym piszę ale opowiem ci pewną historię. W telegraficznym skrócie.

Wszystkie media opisywały replikę Syreny Sport, która nigdy nie powinna zostać nazwana
@Oldtimery_com: A skąd wiesz w myśl jakiej zasady ludzie w to klikają? Skoro klikają, to znaczy, że ich to interesuje, a skoro ich interesuje, to warto o tym poinformować.

Co do Twojej historii, to czego ona ma dowodzić? Moim zdaniem raczej braku rzetelności. Bo skoro wiedziałeś, że to "nędzny kit-car", a nic na ten temat nie napisałeś, to znaczy, że zignorowałeś temat, który interesował ludzi.
Jest jeszcze jedna kwestia. Wyobraźcie sobie, że pali się wasz dom. Dzwonicie na 112 a dyspozytor zawiadamia policję, straż pożarną, pogotowie i tvn (nie koniecznie w tej kolejności). Sąsiedzi w międzyczasie nagrywają filmiki i wysyłają na kontakt24... ten świat taki wspaniały.

Dobra koniec tego marudzenia na dzisiaj... idę sobie. Jestem osobą gruboskórną ale wydarzenie z wczoraj mnie bardzo... poruszyło.
@Boski_Szymon:

Nie za bardzo kumam o co ten hejt. Pracą fotografa czy dziennikarza jest m.in. relacjonować wydarzenia. Wypadek bez wątpienia jest takim wydarzeniem


Jeśli nie widzisz w tym nic złego, że debil zamiast pomóc kręci sobie super materiał to jesteś takim samym śmieciem jak ludzie robiący to. Sorry ale mnie też takie coś #!$%@?.