Wpis z mikrobloga

Wiecie co? K-----y już dostaje jak czytam pełne wulgaryzmów, obraźliwe i bez szacunku komentarze wobec Lecha Wałęsy. Kij z tym czy współpracował czy nie i co gada teraz ale nie macie za grosz przyzwoitości żeby nie obrażać człowieka starszego do Was o tyle lat? To już jest wystarczający powód by mieć choć trochę szacunku do niego.
#oswiadczenie
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sugas: haha dokładnie :D
-Ej, Mati widziałes?
-Co chcesz znowu Seba?
-Patrz! Leszke mi odpisał.
-Pokaż no!
"Debil z kogo chyba z ciebie"
  • Odpowiedz
@Middle-Earth: jeśli ja mam szanować tego Bolkotrola to oczekuję od Ciebie, że jak kiedyś np będzie Cię chamsko zaczepiał i obłapywał stary, śmierdzący, brudny, nawalony, bezdomny żul bez zębów, ze wszami we włosach i gilami wiszącymi do zaropiałego pępka, to też kulturalnie poprosisz go żeby przestał, poklepisz go po ramieniu, przytulisz i jeszcze przeorosisz że pomimo szacunku do starszych nie pozwoliłaś żeby złapał Cię za pieroga.Nie porównuje elektryka do żula
  • Odpowiedz
@sugas: Zdrajców takie honorowe i kulturalne zasady nie obowiązują i nie chronią. Czy to Lechu czy to pryk Bartoszewski.
Nie wymądrzaj się tak. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Na prawo pouczania innych również. Zaplusowałby tylko hipokryta.
  • Odpowiedz
starszego do Was o tyle lat? To już jest wystarczający powód by mieć choć trochę szacunku.


@sugas: Nie. Jakiś "standardowy poziom szacunku" trzeba mieć do każdego kogo się nie zna, tak. Ale jeśli już się kogoś zna, to może on albo ten szacunek zyskać i pomnożyć, albo stracić. Wiek według mnie nie jest czynnikiem który powinien mieć znaczny wpływ na ten proces. :)

Pomijam już fakt, czy brak szacunku może
  • Odpowiedz