Wpis z mikrobloga

Wiecie co? #!$%@? już dostaje jak czytam pełne wulgaryzmów, obraźliwe i bez szacunku komentarze wobec Lecha Wałęsy. Kij z tym czy współpracował czy nie i co gada teraz ale nie macie za grosz przyzwoitości żeby nie obrażać człowieka starszego do Was o tyle lat? To już jest wystarczający powód by mieć choć trochę szacunku do niego.
#oswiadczenie
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sugas: #!$%@?ąc od tego kim jest, był i czy współpracował czy nie - z jakiej racji za sam wiek należy się szacunek? na szacunek to trzeba sobie zapracować moja droga
  • Odpowiedz
Was o tyle lat? To już jest wystarczający powód by mieć choć trochę szacunku do niego.


@sugas: nope

A może jeszcze powiesz, że mamy mieć szacunek do gen. Kiszczaka bo stary jest?
  • Odpowiedz
w dawnych czasach tak


@Middle-Earth: Bo w dawnych czasach dożycie sędziwego wieku, było samo w sobie czymś godnym podziwu bo rzadko spotykanym. Dziś to już nieaktualne.
  • Odpowiedz
A co do wątpliwości, to moje największe wątpliwości budzą te wygrane w totka. No czyż nie są dziwne te wygrane jak na zawołanie?

@konriiii: Gdyby dostał te pieniądze jako wsparcie od opozycjonistów na zachodzie to jak miał je wprowadzić? Przyznać się od kogo?
Możliwości jest dużo, ale pamiętaj, że służby szukały na niego haków.
  • Odpowiedz
Mnie rodzice wychowywali, że osoby starsze się szanuje bo przeżyły dwa albo i trzy razy tyle co ja i mają więcej w głowie niż ja. Nie mówie o wykształceniu, mój dziadek miał kilka klas podstawówki a był bardzo mądrym człowiekiem.


@sugas: To ustalmy coś - Lechu mądry nie jest.
  • Odpowiedz
@sugas: Z dupy argument. Skrajny przykład, żebyś zrozumiał. Jakby Lenin pisał pierdoły na mirko to bym go beształ. Wałęsa, przez którego Polska jest w dupie, bo ugadał się z Kiszczakiem też zasługuje na besztanie i co z tego, że jest stary.
  • Odpowiedz
Wałęsa, przez którego Polska jest w dupie, bo ugadał się z Kiszczakiem też zasługuje na besztanie i co z tego, że jest stary.

@Fenxo: Chłopie, bez Wałęsy to byś tu nie pisał, Polska byłaby równie głęboko w dupie co Białoruś, a rządził jeszcze długo Kiszczak.
  • Odpowiedz