Wpis z mikrobloga

Wiecie co? #!$%@? już dostaje jak czytam pełne wulgaryzmów, obraźliwe i bez szacunku komentarze wobec Lecha Wałęsy. Kij z tym czy współpracował czy nie i co gada teraz ale nie macie za grosz przyzwoitości żeby nie obrażać człowieka starszego do Was o tyle lat? To już jest wystarczający powód by mieć choć trochę szacunku do niego.
#oswiadczenie
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sugas: > Kij z tym czy współpracował czy nie

i na tym możesz skończyć swoją wypowiedź, bo się pogrążasz. Może mieć 120 lat, ch*j mu na grób. Powiedz "kij z tym czy współpracował" mojemu dziadkowi, który butelką szorował podłogę ubeckiej katowni, a potem pracował przy -30 w kamieniołomach w samych kalesonach.
  • Odpowiedz
@void1984:

A kto go wie?


No cóż, w sytuacji gdy padają różne zarzuty pod jego adresem, powtarzanie tej niewiarygodnej wersji jest... bardzo podejrzane. Nie tylko dla mnie zresztą. Gdyby to były pieniądze zachodu, może znalazłyby się na to jakieś dowody, na zachodzie na przykład. Gdyby tylko Wałęsa je znalazł i ujawnił, to podejrzenia byłyby rozwiane.

Tyle że dowody na finansowanie równie dobrze mogą być na wschodzie :(
  • Odpowiedz
@sugas: A jakies argumenty na to co mowisz? Ja sie z Toba nie zgadzam. Zaminucujcie mnie na smierc, ale uwazam ze na szacunek trzeba zasluzyc. Na brak szacunku trzeba zapracowac. Czy komus nalezy sie szcunek za sam wiek? Nie. Kazdy z nas bedzie w tym wieku (przy odrobinie szczescia). Nie mowie o tym ze mozna starszym okazywac brak szcunku, bo nikomu nie mozna, bez wzgledu na wiek. No chyba ze
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Nie wiem jakimi ludźmi trzeba być żeby pisać takie rzeczy jak wy. Mimo to dobrej nocy życzę.
  • Odpowiedz