Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak z kieliszkiem wina w ręku obejrzeć wieczorem dobry film.

RAMBO 3.

Kocham ten film. Nikt nie strzela z biodra tak kozacko jak Stallone. To przez niego przez całe dzieciństwo myślałem, że tak należy strzelać z kałacha.

R3 ma słaby początek, ale od sceny gry w polo truchłem wyruchanej na śmierć kozy zaczyna się czyste dobro. To z tej części pochodzą takie teksty, jak "jestem twoim najgorszym koszmarem" czy "Bóg bywa litościwy, Rambo nie". To tutaj jest strzelanie z łuku do helikopterów. To tutaj jest zasklepianie rany prochem strzelniczym. 130% Rambo w Rambo.

R3 ma u mnie 10/10 i wciąż walczy o pozycję najlepszego Rambo zaraz po niepowtarzalnej jedynce.

#rambo #film #kult #stallone
Z.....t - Nie ma to jak z kieliszkiem wina w ręku obejrzeć wieczorem dobry film.

R...

źródło: comment_r5o0uslnpIJzyjoApGYsqN0PxwkiTugf.jpg

Pobierz
  • 10
@Angel_of_death: i niechaj wychodzi, bo czwarta była cudowną rozpierdziałką w starym stylu (plus 400% więcej flaków).

Swoją drogą, Rambo dorobił się niezasłużenie złej reputacji - "atakować na Rambo" to niby od frontu, z gunem w dłoni, z pianą na ryju. A przecież Rambo zawsze idzie po cichu, kryje się, zastawia pułapki, dźga nożem, z łuku, z kopa w gardło, wyrywa tchawicę po cichu, a full frontal attack następuje jak nie ma