Wpis z mikrobloga

"Ustalmy to raz na zawsze: rap to jedyna forma muzyki która zmusza do myślenia podczas jej słuchania. Tylko podludzie słuchają czegoś innego."

#!$%@?, po tym tekście aż muszę iść się przewietrzyć. Właśnie uświadomiono mi, że tyle lat żyłem w niewiedzy. A to właśnie mijane przeze mnie na ulicy dresy z nutą lecącą z komórki są przyszłością tego narodu. A rap wspomaga w nich proces myślowy i wyzwala wrażliwość na otaczający nas świat...
#niewiemjaktootagowac #bekazrapsow #stroboskop #bekazpodludzi #cytatywielkichludzi #zlotemysli
  • 8
@godmode: nie zgadzam się. Operowanie słiwami szybkość z jaką z siebie to wypluwają czy te bitwy ktòre zmuszają do szybkiego wymyślania dissów na przeciwnika. Dobrzy raperzy są bystrzy i rap rzeczywiście jest niezły. Patrz np Łona. Kiedyś byłem zatwardziałym przeciwnikiem no ale posłuchałem i się przeprosiłem.
@wodd: punk to z załozenia prymitywna muzyka, jeżeli masz na mysli zespoly typu sex pistols czy ramones to prawda.Ale są też zespoły które czerpały duzo z punka ale robili to w dużo bardziej wyrafinowanej formie.W rapie warstwa muzyczna gra drugoplanową rolę, z tym że same teksty głębokie też nie są, więc dla mnie to niezbyt wartosciowa muzyka, po prostu szkoda czasu na nią tracic bo są ciekawsze gatunki.