Wpis z mikrobloga

@czesu: Chwyt przedni który w mp5 jest blisko wylotu lufy też robi swoje, przez co jest o wiele wygodniejsza. Kiedyś swego czasu bawiłem się w ASG i naprawdę robiło to robote. Na QCQ nie ma sensu mieć nie wiadomo jakiej broni. Poza tym przy ich umiejętnościach strzeleckich pewnie 99 na 100 strzałów trafia w głowę. Przez co nic innego nie jest im potrzebne. Drzwi przestrzeli, a to w zupełności wystarczy
  • Odpowiedz
@czesu: Nie rozumiem z czym masz problem, piszesz że specjalsi to najlepsi z najlepszych potem się dziwisz dlaczego wybierają daną b--ń i masturbujesz się wymiarami z wikipedii czy strzelaniem do pustaków. A może wybierają z prozaicznego powodu, bo "w praniu" okazuje się najlepszy? Najbardziej uniwersalny, a przyjęcie kuli na kamizelkę nie jest równoznaczne z tym że nic ci się nie stanie, z bliska w pomieszczeniu to sprowadza się do tego
  • Odpowiedz
@czesu: lol3 i lol4 i wogóle to lol
Maturbujesz bo to dziecinne takie, zabawa argumentacją w stylu labo jest lepsze niż ferrari bo ma 3.2 do setki a ferrari 3.3.
Dziwić się dlaczego komandosi na co dzień używają "gorszej broni" jak mogą mieć takom bardziej zajebistom co przestrzeli krawężnik :P Dla to że używają tego spece jest dowodem na to że jest to świetny sprzęt (wyciąganie prostych wniosków) nie wiem
  • Odpowiedz
Pierw mnie atakujesz, że szczelanki a potem sam piszesz o headshotach xD

30 naboi to standard więc zwróciłem uwagę, że wcale nie jakoś specjalnie dużo.


Tylko strzał w głowę gwarantuję natychmiastowe unicestwienie przeciwnika. Powiedział to Sławomir Petelicki. Widocznie wiesz lepiej, w końcu masz 40 poziom w battlefieldzie.

ponieważ fizyka?
  • Odpowiedz
Nie o to chodzi żeby pocisk przeleciał na wylot tylko żeby najwięcej tej energii oddał trafionemu


@Anal_i_zator: podałem wyżej raport FBI w którym jest poruszana ta kwestia
O co wam wszystkim w ogóle chodzi z tym obrażaniem ludzi na lewo i prawo bez powodu.
  • Odpowiedz
i w obie strony pod górę


@Sarpens: nigdy nie biegłem maratonu więc nie wiem na pewno ale to nie jest tak że jak w jedną jest pod górę to w drugą z góry?
  • Odpowiedz
@KEjAf: Zdecydowanie nie. On ma zawsze pod górę. Człowiek, który wakacje spędzał w Normandii : D To tylko podkreślenie tego jak bardzo męsko wygląda na tym zdjęciu major Jan Stachow. Ukończył ten maraton w 5h45min jak dobrze pamiętam ze wczorajszych poszukiwań. Polecam przeczytanie sobie tematu Action Hero Gramps na reddicie: http://www.reddit.com/r/pics/comments/2qg618/action_hero_gramps/
http://www.reddit.com/r/AdviceAnimals/comments/2qgr0s/presenting_action_hero_gramps/
  • Odpowiedz