Wpis z mikrobloga

Ale opcja, nie wierzę że ktoś jeszcze daje się na to nabierać. Napisał do mnie jeden tzw. znajomy, który nie odzywał się do mnie od skończenia gimnazjum jakieś 100 lat temu.
W wolnym tłumaczeniu na polski wygląda to tak.

No elo, masz czas? Bo jest ważna sprawa. Kiedy masz czas iść na piwo? To nie temat na fejsa. Bo jest interes i są poważni ludzie, poważne pieniądze i samochody służbowe.

Won mi z tymi podróbkami perfum.

To nie są podróbki.

Są, masz 22 lata. Weź się za robotę.


Oczywiście foch i blokada na fb. Moja reakcja poniżej.

Już sobie wyobrażam ten wyrób sebopodobny chodzący w niedopasowanym garniturze z próbkami podrobionych perfum. Jak można wierzyć w takie bzdury.
#piramidaplusowa #fmgroup #mlm #piramidafinansowa
G.....E - Ale opcja, nie wierzę że ktoś jeszcze daje się na to nabierać. Napisał do m...
  • 7
@benzdriver: widziałem w Warszawie ze dwa razy auto z logiem FM'u, więc pewnie wzięli jednego i kuszą nim gimbazję na tych "szkoleniach".
Pamiętam jak mi za czasów liceum tłumaczyli, że realnie za 400 zł/miesiąc dostaną nową A-klasę a po 3 latach samochód należy do nich. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Stwierdzenie, że nowa A-klasa wygląda jak Hyundai a pod maską są Renaulty nie pomogło, porównanie wartości auta do
@benzdriver: Ale oni tam mercedesy im dają. (do kupienia :D) więc może się skusisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą to jedyne miejsce jakie znam w którym ktoś sam sobie kupuje służbowy samochód i jeszcze jest z tego powodu zajebiscie dumny.