Wpis z mikrobloga

Na #!$%@? ludziom etui do telefonu? Te gumowe czarne nakładki na obudowę na przykład. Rozumiem jeszcze tablet, którego nie nosi się w kieszeni i używa dłużej/rzadziej plus niektóre etui robią za podstawkę takiego sprzętu, gdy się np. coś ogląda.
Ale etui do telefonu? #!$%@?, przecież to tylko oszpeca ładną obudowę, a żeby komuś jakaś #!$%@? gumowa nakładka uratowała telefon #!$%@?ący się z dużej wysokości to jeszcze nie słyszałem. Telefon, który nie jest z cukru bez problemu znosi upadek z wysokości biurka, a etui to jakieś brzydkie placebo dla naiwniaków. Na dodatek sama idea tego, że "obudowa się nie zniszczy" jest #!$%@?. Kupię sobie auto i założę na nie pokrowiec, szkoda nim jeździć takie to ładne.

#pytanie #kiciochpyta #bekazpodludzi #telefony #android #ios
  • 12
  • Odpowiedz
@TheDoom: ja mam ten problem że ekrany szybko rysuje jak noszę w kieszeni, więc pokrowiec rozkladany jest mi niezbędny. Poza tym jakieś gumowe nakladki to przecież upośledzenie umysłowe jest
  • Odpowiedz
@TheDoom: Koleżka z rok temu kupił xperie z1 i pomimo, ze ma ponad 30 lat to jest jego pierwszy smartfon w życiu. Co miesiąc jest zmieniana folia na wyswietlaczu i co miesiąc słyszę o pancernych obudowach testowanych przez wojsko. Moze i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że koleś telefonu nie nosi w kieszeni a jak juz coś na nim robi to tak jak by wytłaczankę jajek
  • Odpowiedz
@TheDoom: Etui nie raz uratowało mój telefon, także racji nie masz. Jest lepsze rozłożenie siły przy upadku. Dodatkowo bez etui nie położę smartfona na płasko, bo się ekran porysuje, a z etui jest 1-2mm osłonki, więc spokojnie mogę położyć nie martwiąc się, że będę zmuszony wymienić ekran z powodu zarysowań.
  • Odpowiedz
@TheDoom: po prostu nie chcą żeby miał widoczne ślady użytkowania, a wiadomo że to najbardziej obniża cenę na rynku wtórnym. takie etui + folia na wyświetlacz i telefon wygląda jak prawie nowy nawet po latach codziennego używania
  • Odpowiedz
@TheDoom: mozna znaleźć bardzo ładne case'y, ktore wcale nie oszpecają telefonu. Pare razy upadł mi telefon bez etui i nie skończyło sie to dobrze dla ekranu, z etui nigdy nic sie nie stało.

I co to za robienie #!$%@? z logiki?


A nie jest przypadkiem na odwrót, tablet zawsze jest chroniony i odpalasz go jak gdzieś siedzisz, kawiarnia, dom, praca... Z telefonu korzystasz cały czas, trzymasz w kieszeni z kluczami i
  • Odpowiedz
  • 3
@TheDoom: większość producentów robi wypukły obiektyw aparatu w telefonie, który często się rysuje. To pierwsze. Poza tym #!$%@? Ci do tego, że są ludzie którzy dbają o swój sprzęt? Jedni mają #!$%@? i chodzą z porysowanymi obdrapanymi telefonami, drudzy są pedantami i noszą futerały, żeby nie było drobnej ryski bo by ich #!$%@?ła. Ja np wolę nosić na ekranie szkło hartowane, zarysować kluczami, po pół roku zmienić szkło i mieć nowy
  • Odpowiedz