Wpis z mikrobloga

Beka z typów, którzy ćwiczą z Chodakowską.
Okej, fajnie jak ktoś chce coś ze sobą zrobić, fajnie jak chce mieć lepszą sylwetkę, ale jezu, jest tyle innych programów treningowych, przy których nie trzeba skakać przed filmikami kobiety-konia z wątpliwymi kwalifikacjami. Jak się boi iść na siłownię i ćwiczyć normalnie, to niech robi P90X, Rushfit, Focusa T25, Insanity, Spartacusa, cokolwiek, tyle jest programów, a nie aerobik, po to żeby jak baba zbierać atencję innych bab.
Wiem, że się czepiam na wyrost, ale mam dziś dzień bólu dupy i wszystko mnie #!$%@?.
#chodakowska #boldupy #mikrokoksy #aerobic
Pobierz advert - Beka z typów, którzy ćwiczą z Chodakowską.
Okej, fajnie jak ktoś chce coś z...
źródło: comment_bpwNkhBYsy5ra0JMsxh1OrJHXOiCHDLf.jpg
  • 41
@advert: I co ci w tym przeszkadza? to on ćwiczy,a nie ty, jak jest grubasem to potrzebuję bodźca motywującego żeby zacząć cokolwiek ze sobą robić.. najwyraźniej dostał go od niej, ważne,że do przodu.
@BojtaS: a Ty co? #homo? Chcesz popatrzyć? To może zwróć też uwagę, że w treningu z własnym ciałem nie ćwiczysz od pasa w dół. A jak masz jeszcze atlas anatomii to sprawdź gdzie są największe mięśnie.

Nie neguję pozytywnych aspektów kalisteniki. Prowadzi do bardzo wysokiej sprawności, której ja nie osiągnę ćwicząc ciężarowo.
@berti: a ty co #gimbus? Przysiady zarezerwowane są tylko dla ćwiczących na siłowni? Brak obciążenia? Kumpel na plecy i jazda masz trening z obciążeniem bez siłowni. I masz rację nie osiągniesz takiej sprawności jak ci co ćwiczą z własnym ciałem. Dlatego też nie narzucaj swojej filozofii przez komentarze z podtekstem ;)
@BojtaS: oczywiście, można sobie radzić na różne sposoby i mieć z tego wiele korzyści jak równowaga czy orientacja przestrzenna... tylko po prostu nie widziałem jeszcze kulturysty trenującego w ten sposób ;)
@BojtaS: kulturysta to osoba, która wykonuje trening optymalny do wzrostu tkanki mięśniowej. Uważam, że jeśli chcę coś zrobić, to robię to najlepszymi dostępnymi środkami a nie gorszymi, tylko po to, żeby udowodnić, że można.
@berti: pierwsze wiem drugiego nie wiem.

ciężki i średnio-ciężki izolowane

lekkie izolowane


Wypisałeś pełen zakres tylko po co? Nie łatwiej napisać tylko ciężkie złożone i wszelakie izolowane?