Wpis z mikrobloga

Było jedno ujęcie filmowe podsumowujące Rajd Monte Carlo w wykonaniu Kubicy... teraz jedno zdjęcie.

Takim właśnie (również prywatnie) gościem jest RK. Nie szpanuje, nie wywyższa się, nie udziela zbędnych wywiadów. Nie tańczy z gwiazdami, nie siada u Wojewódzkiego. Człowiek, który jest wyrwany jakby z lat 60, 70, kiedy kierowcy jego talentu byli bogami widywanymi tylko na torze czy odcinku. To byli ludzie, którym każdy zazdrościł talentu i których każdy podziwiał. Dziś kierowcy profesjonalni są marionetkami PRowców, własnością firm. Media #!$%@?ą ich całe życie prywatne. W przypadku Kubicy do tego stopnia, że pewna redakcja pewnych faktów została #!$%@? ze szpitala, gdy chłop był ledwo po wypadku.

A on? A on po cichu, nic nie mówiąc zakłada swój zespół w mistrzostwach świata. Tempem na odcinkach specjalnych imponuje nawet zawodnikom z nim konkurującym, nie mówiąc już o obserwatorach, dziennikarzach, kibicach.

I na koniec jeszcze sam łapie się za wyczyszczenie samochodu...

Mamy okazję śledzić karierę być może najlepszego w historii polskiego kierowcę. Dla mnie już nim jest. Paulo Gabelho.

#kubica #rajdy24 #rajdy #sport
gabrally - Było jedno ujęcie filmowe podsumowujące Rajd Monte Carlo w wykonaniu Kubic...

źródło: comment_Izjcsczgmbpdmv9X5SBhzAUCG2l3vtBR.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@gabrally: regularnie śledzę poczynania Roberta od 2007 roku, do dzisiaj nie odpuściłem żadnej imprezy z jego udziałem, czy to przed komputerem, czy przed telewizorem, w miarę możliwości nawet na żywo, mój idol na zawszę i na wieki, widziałem go już parę razy, jak dożyje to będę o nim wnukom opowiadać. Mało kto zdaję sobie sprawę jaki jest naprawdę, ignoranci tylko komentują że się rozbija i ryzykuję, niektórzy nie zdają sobie
  • Odpowiedz