Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy po 2 miesiącach leżenia plackiem w domu (dwie antybotykoterapie, najpierw zapalenie oskrzeli, a dwa tygodnie po wyleczeniu zapalenie zatok) wracam na #silownia
Gainsy tak bardzo stracone... Nie miałem siły gotować ani jeść, żołądek zaciśnięty, średnio 1500kcal dziennie mi wystarczyło by przeżyć. Waga spadła znowu poniżej siódemki. Bf spadł do 12%. Ektoguwniak here. W tym tygodniu robiłem badanie moczu i mam śladowe ilości ciał ketonowych czyli organizm zaczął mi palić tłuszcz by przeżyć xD Więc trzeba się ogarnąć by nie zaczął jarać mięsa. Tag #zdziklem powinien być teraz #oddziklembyzdziknacdrugiraz ale już się wstrzymam. Mam niby jeszcze 2 dni antybiotyku, ale dziś skończyło mi się zwolnienie więc chyba nie zaszkodzi jak jutro rano poprzerzucam żelastwo, lekarz powinien to przewidzieć badając moje boskie ciało ( ͡º ͜ʖ͡º) Dziki i cumple trzymajcie kcuki by ta słynna pamieć mięśniowa nie była mitem i bym w tydzień lub dwa targał w martwym znowu swoje stare cieżary ()
  • 18
@kamdz: paradoksalnie dostałem powiadomienie od ciebie, ale nie widziałem komentarza mówiącego o tym ze nie widzisz mojego komentarza :D nie wiem co sie dzieje, ale dzisiaj juz:
Trzy razy nie widziałem komentarza z powiadomienia.
Mój wpis z dwoma plusami miał tylko jednego plusujacego podpisanego.
Mój komentarz z jednym plusem miał dwóch opisujących podpisanych.
I inne.
Ogłaszam, ze sprytny plan nowego Macieja dot. Wprowadzenia półplusow i dwuplusow zadziałał, jednak kosztem przeciążenia systemu