Wpis z mikrobloga

Dużo osób mnie pyta jak potoczyła się dalej historia z http://www.wykop.pl/link/2347884/playstation-polska-nie-chce-zwrocic-mojej-konsoli/

Otóż po tym jak skontaktowali się ze mną ludzie z fanpage'a PS dostałem w czwartek wiadomość:

Dzień dobry,

Dziękuję za wiadomość - sprawdzimy dokładnie temat z naszym Centrum Obsługi Klienta, natomiast niezależnie od ustaleń jutro zostanie wysłany do Pana dysk 500 GB wraz z uchwytem mocującym do Pańskiej konsoli PS3. W ramach przeprosin za długi czas oczekiwania załączam również kod na roczną subskrypcję PlayStation Plus do realizacji w PlayStation Store: ****

Będę wdzięczna za potwierdzenie odbioru przesyłki i króciutką informację, czy wszystko jest w porządku. W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji


W związku z tym chciałem napisać zakończenie dopiero jak dostanę obiecaną przesyłkę, bo jak się pewnie domyślacie dość słabo u mnie z zaufaniem do Sony i PS ;)
Także dziękuje wam za wszystkie wykopy, za mały spam na fanpage'u i za wszystkie rady. Mam nadzieję, że w tym tygodniu dostanę dysk i sprawa będzie zakończona.

#sony #ps3 #playstation #oswiadczenie
  • 6