Wpis z mikrobloga

Lubię dawać ludziom radość :3

Moja przyjaciółka przeszła walkę z rakiem, ale straciła przy tym cycuszka. Czuła się trochę mniej kobieca, pomimo noszenia wkładki silikonowej w staniku. Była niedowartościowana.
Pisała nawet do kobiecych pism, czy nie chcieliby w jakikolwiek sposób z nią współpracować. Sesje przed i po. Porady, cokolwiek żeby trochę zrzucić z siebie ciężaru i przy okazji pocieszyć inne "Amazonki".

Niedawno miała urodziny i stwierdziłam, że wykupię jej sesję zdjęciową z metamorfozą :)
To dzisiaj :) tak się cieszy :)
Kazali jej zabrać masę ubrań. Będzie się zaraz tarabanić z tobołami przez miasto, ale przynajmniej jest szczęśliwa ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie mogę się doczekać jak zobaczę jej uradowaną mordkę :)
#dziendobry #dobryuczynek #rak #walkazrakiem #prezent #wartodawac #rozowepaski
  • 52
@Ornament: no nawet nie chodzi o to żeby cały świat zobaczył jej zdjęcia, wystarczy, że sama się im przyjrzy i zobaczy siebie w innym świetle :)

Oczywiście, że kobiety bardziej niż faceci potrzebują atencji, zgodzę się z tym. Kto nie lubi komplementów :)
@Werkaaa: też jest dla mnie dziwne takie podejście z tymi zdjęciami, ale co kto lubi. Jednym pomaga psycholog innym zamknięcie się w pokoju. Ale to z rekonstrukcją, a raczej jej brakiem mnie dziwi. Byłam pewna, że jest to w ramach tego samego zabiegu. To teraz jeszcze bardziej boję się chorować ;_;
@Werkaaa: Jak już ma mieć dobre zdjęcia to po cholerę do damskich pism. Załóż (albo załóżcie możesz jej pomagać w tym ;) ) bloga. Wrzuć potem na wykop jak będzie miała dobrą historię to napewno się rozniesie i nie będzie musiała zabiegać o kobiece pisma tylko to one będą zabiegały o nią ;)