Wpis z mikrobloga

@XpedobearX: Przede wszystkim nie bój się kupować używanej karty dźwiękowej, bo one się praktycznie nie zużywają a można mnóstwo zaoszczędzić. Ja sprawiłem sobie używaną Xonar DX (za 190zł z przesyłką) ponad rok temu i jestem bardzo zadowolony. A gra na nietanim sprzęcie - Edifier R2600 i AKG K551. Dolby Headphone jest bezbłędne do filmów. Możesz też przyjrzeć się innym kartom z tej serii. Fajne jest też to, że jest społeczność
  • Odpowiedz
@matogo: W ogóle różnicy między zintegrowanym Realtekiem? Sorry, ale ja kiedyś słyszałem opór różnicę pomiędzy integrą a jakimś najtańszym Creativem Audigy SE :D To jakaś dziwna faza, że miałbym nie usłyszeć tutaj.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Hmm może to też zależy od płyty głównej czy generuje jakieś szumy, ja teraz mam ALC898 i różnica jest ale czy ja wiem czy warta kupowania karty jeśli do grania... Oczywiście mam też bardzo dobrą kartę dźwiękową dla porównania. Wiem, że niektóre uwielbiają generować szumy do słuchawek więc jeśli u Ciebie tak jest to ten xonar będzie bardzo spoko, niedawno takiego sprzedałem. Tylko nie ma wejścia do podłączenia pod
  • Odpowiedz
@matogo: Byłoby sporą wadą. Poza tym przypomniałeś mi, że muszę wyjąć ten panel i dać komuś do wlutowania nowego wtyku jack, ponieważ czasem nie załapuje, że coś zostało do niego podłączone i leci z dwóch źródeł.
  • Odpowiedz