Wpis z mikrobloga

@xadereq: @Pyrakus: skoro bronicie myszek razera to sprawdzcie sobie jakie oni maja sensory w tych myszkach i sprawdzcie testy :) ich sprzet wyglada bardzo ladnie, ale tylko wyglada... bez modyfikacji nie da sie tym grac chyba, ze komus nie przeszkadza akceleracja i interpolacje. sprzet razera ma ten sam schemat dzialania firmy co beats by dr dre. 50% ceny to marketing, a jakosciowo jest to przecietne. jest duzo myszek tanszych z
  • Odpowiedz
@Pyrakus:
@Re-volt: gamingowy szit? rozumiem, ze jesli grasz w sapera to ci myszka z 16 klawiszami nie potrzebna do makr i skrótów, ale ja jako gracz mmo nawet nie musze latac cala reka po klawiaturze, bo moge kcukiem kolo myszki. To samo odnosi sie do jakosci odbieranego dzwieku w mikrofonie i przekazywanego dzwieku w sluchawkach, nie liczac innych parametrow oraz kilka razy lepszego wykonania sprawiajac, ze dany produkt starcza na
  • Odpowiedz
@Re-volt: "sprawdźcie sobie" najlepszy argument internetu ostatnich lat. Nie, to nie tak działa, jak chcesz wybronić swoją na tę chwilę opinię to poprzyj ją linkami. Ludzie tutaj ci piszą jak jest bo używali tego sprzętu zamiast przejmować się jakimiś testami.
  • Odpowiedz
@Zyciodajny_Zyciorys: Tak sie sklada, ze mialem wiekszosc myszek z razera i wszystkie szly na reklamacje bo interpolacje byly nie do wytrzymania. Nie interesuje mnie kompletnie na czym grasz bo im gorsza myszke masz tym lepiej dla mnie :)
@nevarion: Dlatego wybiera sie klawiature z dodatkowymi przyciskami lub keypada.
@Jurigag: nie przekonasz ich. mam juz od dluzszego czasu g502 i zakup tej myszki byl najlepszym co moglem zrobic.
  • Odpowiedz
@Jurigag: rozumiem, ze miales, a twoje uzytkowanie potwierdza, ze razer to "gowno"? jeszcze nie przeczytalem ani jednego sensownego argumentu wykazujacego by razer robil crap. Wlasnie rzucilem okiem na ta logitech g400s - 8 przyciskow? 2 do zmiany dpi :D? do tego kabel wyglada jak w myszce za 20 zl. @Re-volt: kupuje sie wieksza klawiature lub kepyada by JESZCZE wiecej latac reka po klawiaturze? tu chodzi o jak najszybszy czas reakcji,
  • Odpowiedz
@nevarion: no 8 przycisków i kabel taki jaki jest i jest to jedna z najlepszych myszek na rynku :D tak miałem razera, po miesiącu używania przestała ona po prostu działać, także nigdy więcej tego shitu, zresztą nie mamy o czym mówić, miałeś logitecha ? nie to się nie wypowiadaj, ja miałem to i to i logitech przebija razera kilkukrotnie razera w każdym aspekcie, wystarczy testy przejrzeć
  • Odpowiedz
@Jurigag: @Re-volt: mam nieodparte wrażenie że mam do czynienia z fanboyami logitecha i to poważnymi. Jego myszki wyglądają źle to raz, a dwa weźcie pod uwagę to że robi uniwersalny kształt. Przestań z tym gównoargumentem "interpolacją" myślisz że brzmisz mądrze? Jeśli nie wychodzisz powyżej 1800 DPI na myszkach Razera to jej nie poczujesz, bo na tyle ma większości natywne. Dodatkowo nie znam żadnej myszki która by miała natywne DPI wyższe
  • Odpowiedz
@Jurigag: o #!$%@? czlowieku, albo piszesz bajki i razera na oczy nie widziales, albo kupiles stara uzywke, lub po prostu trafiles na fabryczna wade, a przez swoje lenistwo wyrzuciles 200-400 zl do kosza bo nie chciales skorzystac z gwarancji, ktora po to jest.
  • Odpowiedz
@nevarion: ta dyskusja nie ma sensu jesli nie miałeś myszek obu firm, ja miałem i logitech > razer i tutaj nie ma dyskusji po prostu, bo w razerze płacisz 50% kwoty za logo, w logitech płacisz za jakość
  • Odpowiedz