Wpis z mikrobloga

@Jurigag: nie nie mialem myszki logitecha, bo ty tak zakladasz. Tak samo nie mam zestawu logitecha z506, a muzyka, ktorej wlasnie slucham leci tylko w mojej glowie ( ͡ ͜ʖ ͡) wez sie ogarnij i nie zabieraj glosu w dyskusji gdzie nie masz nic do powiedzenia :D
  • Odpowiedz
@Jurigag: Miałem Razera, Logitecha i Steelseries. U mnie to wygląda następująco:

SS>Razer>Logitech
Mocną stronę Logitecha poznałem podczas reklamowania ich dwóch myszek G500 po przetarciu kabla. Bez problemu odsyłali nowy sprzęt, a po #!$%@? ich za drugim razem wysłali mi bez dopłaty G700. Jednak żeby reklamować myszkę tej samej firmy dwa razy w przeciągu dwóch miesięcy. Dziękuję za takie atrakcje.

Razer. Mój Razer DeathAdder pierwszej generacji działa po dzień dzisiejszy a ma już kupę lat. Miałem kiedyś CopperHeada, zespuł się po 1,5 roku - odesłali DeathAddera (który właśnie działa
  • Odpowiedz
@Pietal: bo nie wydają oni milionów złotych na marketing, o to właśnie chodzi, że razer i steelseries pakują miliony i sponsorują progamerów żeby grali na ich myszkach bo muszą w ten sposób się reklamować bo sprzęt mają po prostu słaby
  • Odpowiedz
@Zyciodajny_Zyciorys: zaden fanboy, po prostu testowalem wiekszosc myszek i wybralem ta, ktora moim zdaniem jest najlepsza.
@qrk: rival jest przegenialna myszka. zarowno v1 jak i v2 sa bardzo precyzyjne. testowalem ja na 4hd i jak bedziesz mial troche wolnej kasy to musisz zainwestowac w ta podkladke. gdyby nie g502 to mialbym teraz wlasnie rivala v2 :)
  • Odpowiedz
  • 0
Ja gram na logitechu g500 od paru dobrych lat i roznica jest.
Wieksza i ciezsza myszka to juz jak kto lubi mi sie gra taka lepiej. Ale plusy to:
Dokladnosc i mozliwosc zmiany czulosci 1 przyciskiem.
Programowanie makr i przyciskow bylo swietne - zwlaszcza w wowie, ale do doty tez sie przydaje.
IMO jak czesto grasz w gry online to warto kupic lepsza myszka tak za ok 200 zl
  • Odpowiedz
@Re-volt: Co do słuchawek pełna zgoda, kupowanie gamingowych jest debilizmem, bo ZAWSZE można kupić znacznie lepsze w ich cenie. Jeśli chodzi o myszki to fakt, że w ostatnio Razer leci rzeczywiście ostro na marketing i teraz pewnie nie kupowałbym już od nich sprzętu, ale mój stary Deathadder (pierwszy jaki wyszedł) po 5 latach naprawdę intensywnego używania wciąż daje radę i to bez oddawania na gwarancję. Kiedy pojawił się w końcu
  • Odpowiedz
@nevarion:

PS. nowa wersja beatsow jest obecnie zaliczana do najlepiej brzmiacych sluchawek do 200 $, wiec jesli sie ich nie mialo na glowie, to czas przejrzec recenzje zamiast slepo hejtowac.

Powinieneś się zastosować do swojej rady, bo te słuchawki brzmią jak gunwo za 20zł.
  • Odpowiedz